Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Convoto

Ideální aplikace pro obchodní profesionály, cestovatele, kuchaře, studenty a všechny ostatní, kteří potřebují převést jednotky nebo měny. Convoto umožňuje převést jednotky a měny způsobem, který je velmi jednoduchý a rychlý. Existuje mnoho konvertorů, které jsou ale často obtížně použitelné a neodladěné, toto je pravý opak. Intuitivnost, odladěnost a snadnost je tu základem!

[appbox appstore 904622054 oldprice=“149Kč“]

ImageGet – Downoloader From Web

Přinášíme vám skvělou chytrou aplikaci na stahování jakýchkoli obrázků z internetu. Proč dělat práci složitě, když to jde jednoduše? Pomocí ImageGet získáte vámi vybraný obrázek během vteřiny do své knihovny. Stačí jen zadat odkaz na daný obrázek a je hotovo.

[appbox appstore id878190312 oldprice=“49Kč“]

Stopwatch+ for Track & Field

Nejprofesionálnější a nejkrásnější mechanické stopky v App Store! Nenechte si ujít perfektního společníka pro sportovní a jiné aktivity! Kromě základních funkcí, jako je detailní historie kol nebo možnost běžení na pozadí, jsou tu například volitelné zvuky tikání, sdílení svých záznamů přes Email nebo sociální sítě nebo jejich kopírování do schránky.

[appbox appstore id545654854 oldprice=“79Kč“]

mo.Today – Cal/Todo: All in one Task manager

Osobní asistent, který vám pomůže vidět vaše denní události a úkoly velmi jednoduchým způsobem. To je hlavní podstata aplikace mo.Today. Získejte přístup ke všem událostem ve vašem kalendáři a spravujte je jednodušeji v této aplikaci. Umožňuje chytré vyhledávání, pomocí kterého můžete najít například úkol, který jste momentálně schopni splnit.

[appbox appstore id866491976 oldprice=“25Kč“]

Jumpy Kangaroo

Skákejte s klokanem tak dlouho, dokud se nedotknete stromu. Velmi populární styl hry „never ending story“ v roli australského savce si zajisté velmi užijete a pokud umíte zachovat chladnou hlavu, zřejmě si i odpočinete. V opačném případě to bude spíše soutěživá hra pro vás a vaše kamarády.

[appbox appstore id991515072 oldprice=“25Kč“]

IO : Likes, Followers, Reposts

Vášniví uživatelé Instagramu zbystřete! Tato aplikace vám přijde vhod! Umožňuje vám totiž vyhledávat fotografie na základě hashtagů, míst nebo lidí. Také díky ní můžete sledovat všechny vaše nové „followery“ či vytvářet „retweety“

[appbox appstore id1337019346 oldprice=“149Kč“]

Haha Davis Stickers

Zpestřete si konverzaci s přáteli pomocí Haha Davis Stickers, které snadno dokážou vyjádřit vaši momentální náladu nebo postoj k situaci. Legrace, která nemá obdoby!

[appbox appstore id1345214291 oldprice=“25Kč“]

fotky iphone x

Dnes nejčtenější

Další články