Zavřít reklamu

Slevy jsou jistě fajn, ale nic se nevyrovná tomu, když nám někdo nabízí svůj produkt zcela zdarma. V oblasti digitální distribuce her je momentálně několik obchodů, které soupeří o přízeň hráčů, takže se nemůžeme divit, že podobné nabídky občas přijdou. Ta aktuální se týká obchodu Humble Bundle a hry GRID 2.

Digitální obchod Humble Bundle je mezi ostatními velmi specifický. Jeho hlavní výhodou je totiž měsíční předplatné ve výši 12 $, kdy každý měsíc obdržíte skvělé hry s mnohem vyšší hodnotou. Dále zde můžete najít balíčky her, které jsou tematicky propojeny a opět je pořídíte se skvělou slevou. A občas se objeví hra zdarma, nyní se jedná o závodní pecku GRID 2.

Tato závodní hra vyšla v roce 2013 a v recenzích získávala nadprůměrná hodnocení. Pochvalován byl především velký vozový park a sice jednoduchý, ale zábavný jízdní model. Recenzenti také vyzdvihovali skvělou grafiku, která však za těch několik let mohla trochu zestárnout. Nicméně i tak se jedná o parádní závodní titul a byla by škoda jej zadarmo odmítnout.

Nabídka je omezena časově, ale také počtem kusů, takže rozhodně neváhejte. Stačí na webové adrese Humble Bundle zvolit GET IT NOW a poté se přihlásit ke svému účtu, nebo si vytvořit nový. Jedinou podmínkou je přihlášení k odběru newsletteru na váš email, avšak po získání hry jej samozřejmě můžete zrušit. Po aktivaci klíče a ověření emailové adresy si přímo pod vaším profilem zobrazíte aktivační klíč, který zadáte do Steamu. Kromě základní hry obdržíte také klíče pro několik rozšiřujících balíčků. Hra je bohužel dostupná pouze pro platformu Windows, přesto věříme, že si ji někteří z vás užijí.

Související články

Dnes nejčtenější