Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Přemýšlíte nad koupí chytrých hodinek, ale Apple Watch se vám z nějakého důvodu nezamlouvají? Pak pro vás máme zajímavý tip, který by vám mohl ve vašem rozhodování pomoci. Samsung totiž nedávno představil nové chytré hodinky Galaxy Watch Active, které vypadají skutečně dobře, nabízí celou řadu chytrých funkcí a hlavně jsou od klasických hodinek prakticky k nepoznání. A právě tyto hodinky je možné nyní u našeho partnera Mobil Pohotovost předobjednat. 

Vybírat můžete hned ze čtyř barevných variant, které jsou skutečně velmi povedené a na ruku bez problému sednou jak muži, tak i ženě. Kromě měření vaší aktivity a tepu se mohou hodinky pochlubit i schopností analyzovat váš spánek či voděodolností, díky čemuž se je nemusíte bát vzít ani do bazénu. A co je pro jablíčkáře nejdůležitější? Přeci kompatibilita s iOS, která je naprosto bezproblémová. Rozhodně se tak nemusíte bát, že by si hodinky s vaším jablíčkem nerozuměly. 

Pokud se vám tedy hodinky líbí, určitě neváhejte a přeodobjednejte si je. Pokud to stihnete do 28. března, dostanete k nim i parádní powerbanku s bezdrátovým nabíjením. 

Související články

Dnes nejčtenější