Zavřít reklamu

6 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (13.2.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Catalog Templates – DesiGN

Zpracujte katalog vaší firmy jako profesionál. Pomůže vám k tomu Catalog Templates – DesiGN, který obsahuje přes 200 předloh k vytvoření perfektního katalogu, který si upravíte podle svého.

Catalog Templates - DesiGN
Catalog Templates - DesiGN
Developer: Graphic Node
Price: 249 Kč 199,00 Kč

ScreenPointer

Pro prezentování skvěle poslouží nástroj ScreenPointer. Ten obsahuje deset druhů ukazovátek, kdy si vyberete to správné pro vaši prezentaci.

ScreenPointer
ScreenPointer
Developer: T Nakamura
Price: 89 Kč 25,00 Kč

Disk Diet

Disk Diet vám pročistí disk od nepotřebných souborů a zajistí tak více volného místa. Najde například nepotřebné jazykové varianty v aplikacích, nepoužívané aplikace, cache, staré soubory s updatem iOS a mnoho dalšího.

Disk Diet
Disk Diet
Price: 199 Kč 129,00 Kč

Transistor

Transistor není ve slevě pouze pro iOS, ale také pro macOS. Jde o velmi povedené RPG se skvěle a originálně zpracovanými souboji a zajímavým příběhem.

Transistor
Transistor
Price: 599 Kč 499,00 Kč

Steam

Cold Waters

Cold Waters nabízí ponorkový a lodní simulátor se spoustou soubojů. Vybírat si budete z více než 40 typů lodí a ponorek s nimiž se pustíte do zajímavé kampaně.

Cold Waters
Cold Waters
Developer: Killerfish Games
Price: 36.99 € 36,99 €

Moonlighter

V Moonlighteru se střetává několik žánrů. Ocitnete se v náhodně generovaných dungeonech, které jsou pokaždé jiné a vždy musíte porazit všechny nepřátelé. Ale také ve hře vedete vlastní obchod. Zvláštní? Ano, ale zároveň zábavné.

Moonlighter
Moonlighter
Developer: Digital Sun
Price: 19.99 € 19,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek