Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Speech Recognizer: Convert your voice to text

S touto revoluční aplikací již nebudete muset skoro nikdy psát. Stačí zkrátka jen mluvit, a aplikace vaši řeč okamžitě převede na text. Ať už chcete aktualizovat svůj status na Facebooku, na Twitteru, nebo třeba něco přeložit, aplikace Speech Recognizer vám vždy spolehlivě poslouží.

[appbox appstore id543125434 oldprice=“339Kč“]

Spher – All Social Media Apps (In One)

Přáli jste si někdy, aby se všechny aplikace sociálních médií sloučily do jedné? S aplikací Spher budete mít pohromadě Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Tumblr a řadu dalších sociálních sítí.

[appbox appstore id1095567001 id1095567001 oldprice=“569Kč“]

Photid – Passport Photo Editor

Pasové fotografie snadno, rychle, kvalitně, a na vašem iPhonu – to s přehledem zvládne aplikace Photid – Passport Photo Editor. Dokáže z vašeho portrétu vykouzlit dokonalou pasovou fotografii a odstranit rušivé pozadí.

[appbox appstore id1325926562]

Sleep Sounds: relaxing sounds

S aplikací Sleep Sounds: relaxing sounds už pro vás usínání nikdy nebude noční můrou. Nabídne vám širokou škálu zvuků pro lepší usnutí, od bílého šumu a binaurálních rytmů až po kočičí předení nebo zvuky deště.

[appbox appstore id1190758709 oldprice=“59Kč“]

Inked Mag

INKED je magazín, věnovaný kultuře, stylu a umění. Oslavuje „rebelský styl života“, individualitu a kreativitu. Vychutnejte si každodenní příděl novinek ze zajímavých sfér.

[appbox appstore id489509292 oldprice=“179Kč“]

PopStar with Undo

Užijte si hodiny a hodiny nekončící zábavy s hrou PopStar with Undo. Princip si osvojíte velice rychle: stačí klepnout na dva a více bloků stejné barvy. Jak daleko se dostanete?

[appbox appstore id598512361]

Dnes nejčtenější

Další články