Zavřít reklamu

7 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma či se slevou (16.1.2019)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry. Vybíráme ty, které jsou dočasně zdarma či se slevou, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zdarma.

YoWindow Weather

Krásně zpracovaná aplikace YoWindow Weather vás kromě předpovědi počasí potěší také pěkným malovaným pozadím. To je zpracováno právě podle aktuálního počasí.

YoWindow Weather
YoWindow Weather
Developer: Pavel Repkin
Price: 89 Kč 25,00 Kč

AirPano Travel Book

AirPano Travel Book obsahuje panoramatické 360° snímky z nejkrásnějších míst světa. Prohlédněte si Niagarské vodopády, Taj Mahal nebo například Velkou čínskou zeď.

AirPano Travel Book
AirPano Travel Book
Developer: CONCEPT360 GmbH
Price: 89 Kč Free+

Mini Calculator Keyboard – Pluskey

Pokud během psaní na vašem iPhone či iPadu často potřebujete něco spočítat, s touto klávesnicí nebudete muset přepínat na aplikaci Kalkulačka. Právě na kalkulačku si totiž budete moci přepnout klávesnici, která se změní tak, jak vidíte na obrázcích níže.

Mini Calculator Keyboard - Pluskey
Mini Calculator Keyboard - Pluskey
Developer: Shira Shapira
Price: 29 Kč Free

Twister game spinner

Twister je velmi oblíbenou hrou ať už pro celou rodinu, nebo na párty. Jeho nevýhodou vždy bylo, že jeden z vás nemohl hrát, aby se staral o roztáčení kola, které určuje jakou končetinu máte umístit na jakou barvu. S aplikací Twister game spinner tato činnost odpadá. Appka totiž dle vašeho nastavení po určité době vždy náhodně určí co a kam umístit a vy se tak můžete plně soustředit pouze na hraní.

Twister game spinner
Twister game spinner
Developer: Georgi Zlatinov
Price: 29 Kč 25,00 Kč

Hack RUN

Chtěli jste někdy být hackerem? S Hack RUN si to můžete vyzkoušet. Čeká vás mnoho levelů, ve kterých zadáváte klasickým způsobem příkazy do příkazového řádku a snažíte se získat cenné informace. Zajímavě zní i možnost propojení s Apple TV.

Hack RUN
Hack RUN
Developer: i273, LLC
Price: 149 Kč 25,00 Kč+

Gravity Orange 2

Gravity Orange 2 nabídne 6 kapitol s dohromady 48 levely, ve kterých se vždy budete snažit posbírat všechny hvězdy a trefit balónkem do okna.

Gravity Orange 2
Gravity Orange 2
Developer: 3g60
Price: 59 Kč 49,00 Kč+

Tank Super Wars

Retro hra Tank Super Wars nám připomene klasické tankové bitvy z NESu. Za úkol máte chránit vaši základnu a zničit všechny nepřátele. Na výběr je 250 map a 5 úrovní obtížnosti.

Tank Super Wars
Tank Super Wars
Price: 199 Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek