Zavřít reklamu

V posledních měsících se s VPN roztrhl pytel.  Pro svou větší bezpečnost jej totiž používat víc a víc lidí a já se jim popravdě ani příliš nedivím, jelikož sám občas po službě VPN sáhnu. Včera na našem magazínu vyšel článek, který se zabývá tím, proč bychom měli VPN vůbec používat. Proto vám tady nebudu vyjmenovávat všechny důvody, proč byste tak měli činit, ale ukážu vám 5 skvělých aplikací pro iOS, pomocí kterých se službou VPN můžete chránit i na vašem iPhonu či iPadu.

NordVPN

NordVPN možná znáte, i pokud vůbec nevíte, co je to VPN. Služba NordVPN se před několika měsíci velmi rozrostla, mnoho zahraničních YouTuberů ji nabízelo ve svých videích a všeobecně se díky velké marketingové kampani rozrostla. Pokud se rozhodnete pro aplikaci NordVPN, tak se můžete těšit na jednoduché ovládání, ale především pak na opravdu vysokou bezpečnost. NordVPN nabízí přes 5200 serverů v 62 zemích. Společnost sídlí na Panamě, která není v seznamu zemí, které sbírají, analyzují a sdílí informace o svých občanech. V jedná relaci můžete připojit až 6 zařízení na jednom účtě.

Cena je 329 korun za měsíc, 1450 korun za půl roku či 2290 korun za rok, mimo iOS je NordVPN k dispozici také na Mac, Windows, Linux a Android.

[appbox appstore 905953485]

ExpressVPN

Další velice známou VPN aplikací je ExpressVPN. Ta má k dispozici přes 2000 serverů ve více než 94 zemích po celém světě. Na jeden účet můžete připojit tři zařízení najednou a společně s NordVPN tvoří jedny z nejlepších VPN aplikací, které jsou momentálně dostupné.

Cena ExpressVPN je $6.67 měsíčně, pokud „odkývete“ 15 měsíční předplatné. Pokud byste chtěli ExpressVPN používat jen jeden měsíc, připravte is $12.95. Předplatné lze zakoupit na webu ExpressVPN. Pokud se službou nebudete spokojeni, můžete si do 30 dnů bez udání důvodu nechat vrátit peníze.

[appbox appstore 886492891]

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN je aplikace, která je určená především na operační systém iOS, respektive na váš iPhone nebo iPad. Je určená především pro rodiny a nebo pro uživatele, kteří často cestují. TunnelBear VPN spolupracuje i se streamovacími službami, jako je například Netflix a zároveň můžete mít aktivních až 5 připojení. Oproti ostatním aplikacím nabízí TunnelBear menší výběr zemí, a to konkrétně (pouhých) 20.

K dispozici je bezplatná verze TunnelBear VPN, která má však patřičná omezení – například limitovaný přenos 500 MB dat. V aplikaci je k dispozici roční předplatné s 52% slevou za 1550 korun, měsíční předplatné poté vyjde na 269 korun.

[appbox appstore 564842283]

Goose VPN

Další skvělou a ověřenou možností je službaG Goose VPN. Jedná se o populární aplikaci, která je velice intuitivní a vhodná pro nové uživatele. Goose VPN má oproti jiným službám k dispozici o něco méně serverů a zemí na výběr. K dispozici je 77 serverů ve 27 zemí světa. Naštěstí je k dispozici trial verze, abyste zjistili, zda-li vám bude menší počet serverů a zemí vyhovovat.

Goose VPN je k dispozici ve třech balíčcích. První je limitován 50 GB přenosem dat za 69 korun. Poté je k dispozici neomezený měsíční plán za 309 korun. Popřípadě si můžete aktivovat neomezený roční plán za 1390 korun.

[appbox appstore 1122473789]

IPVanish

IPVanish je aplikace určena především pro naprosté začátečníky. Je velice jednoduchá na používání a disponuje skvělým a intuitivním uživatelským rozhraním. K dispozici je 1100 serverů ve více než 60 zemích. Jedinou nevýhodou je, že tato společnost sídlí ve Spojených státech – to sice pro obyčejného uživatele nemusí být hrozbou, avšak pokud chcete opravdu 100% bezpečnost, doporučuji zvolit jinou alternativu, a to i přesto, že společnost slibuje, že jsou všechna vaše data v naprostém bezpečí a soukromí.

IPVanish vás vyjde měsíčně na 229 korun. Pokud si však za jednorázový poplatek 1750 korun aktivujete roční předplatné, tak vás vyjde měsíční sazba na 146 korun. K dispozici je také tříměsíční plán za jednorázový poplatek 639 korun.

[appbox appstore 763638165]

Závěr

Jakou službu si zvolíte vy, tak to už záleží jen na vašich preferencích a výběru. Tak jako tak, ať už si vyberete cokoliv, určitě jakožto obyčejný smrtelník nezvolíte špatně. Pokud jste však členem mafie či jiné kriminální organizace, určitě už bych si raději řádně vybral.

vpn_fb

Dnes nejčtenější

.