Zavřít reklamu

Včera v podvečer se Apple konečně odhodlal do svého Online Storu přidat svůj vlastní průhledný kryt pro iPhone XR, který nám přislíbil už po představení tohoto modelu skrze tiskovou zprávu. Novinka vyvolala mezi fanoušky Apple poměrně silnou vlnu diskuzí, které zapříčinila především poměrně vysoká cena. Ačkoliv se totiž jedná „jen“ o obyčejný průhledný kryt, Apple se na něj nebál nalepit cenovku 1190 korun, což je mimochodem stejná cena, kterou si účtuje i za silikonové verze krytů pro iPhony XS a XS Max. Není se tak čemu divit, že je mnoho zákazníků Applu cenou poměrně rozhořčeno, jelikož za stejný kryt zaplatí u konkurence zlomek ceny Applu. Co naplat, že Apple slibuje perfektní ochranu telefonu či odolnost krytu před vnějším a vnitřním poškrábáním.

Takto novinka vypadá: 

Jak jsme si již v posledních letech zvykli, krátce po spuštění prodejů této novinky se na YouTube objevilo první video, které zachycuje unboxing a první dojmy youtubera, kterému Apple poskytl kryt s dostatečným předstihem. Díky němu si tak můžeme udělat o novince alespoň částečně obrázek i my.

Jak můžete sami vidět, kryt Apple zabalil to standardního plastového obalu s papírovými zády, ve kterých prodává i již zmíněné silikonové verze. Poměrně zajímavé je, že je dle videa kryt poměrně tvrdý a nepoddajný. Pokud si tedy libujete v krytech měkkých, ideálně silikonových, kryt od Applu pro vás tím pravým ořechovým nebude. Nadšeni z něj zřejmě nebudou ani milovníci ultratenkých kabátků, jelikož je již z videa jasně patrné, že je kryt poměrně tlustý. I tak se mu však alespoň dle youtubera nedá upřít velmi příjemná povrchová úprava.

A jaký názor máte na novinku vy? Je podle vás její přidání do nabídky dobrým krokem, nebo se naopak jedná o přešlap, jelikož je novinka setsakramentsky drahá?

maxresdefault

Dnes nejčtenější

.