Zavřít reklamu

Společnost Apple se letos umístila na jedenasedmdesáté příčce výročního žebříčku Glassdoor. Jedná se o seznam amerických společností, které jsou nejlepšími zaměstnavateli. Oproti loňskému 84. místu se sice jedná o poměrně výrazný skok, jablečná společnost však stále zaostává za některými svými technologickými rivaly.

V první desítce se umístily společnosti Facebook (sedmé místo) a Google (osmé místo). Lépe si vedl LinkedIn, který se umístil na šesté příčce. Na třicátém místě se umístila společnost Adobe, o čtyři příčky níže pak Microsoft. Na šetatřicáté příčce se umístila Nvidia, T-Mobile skončil na 59. místě a společnost HP na osmdesátém sedmém.

Cupertinská společnost získala hodnocení 4,3 hvězd z pěti možných, a to na základě čtrnácti tisíc recenzí od zaměstnanců, a to jak z korporátního, tak prodejního sektoru. Jeden z nich ve svém hodnocení popsal prostředí v Applu jako „svižné, orientované na cíl, a umožňující jak osobnostní rozvoj, tak i týmovou spolupráci“. CEO Applu Tim Cook se v žebříčku Glassdoor umístil jako 96. nejlepší ředitel společnosti, z 8063 zaměstnaneckých recenzí bylo 91 % schvalujících. Kompletní seznam zámořských společností podle zaměstnaneckých hodnocení naleznete zde.

apple-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.