Zavřít reklamu

Období adventu, které předchází Vánocům, je téměř tady. Mnozí z nás jej mají spojené především s vylupováním čokoládek z adventních kalendářů, které nám vždy na začátku prosince dávali rodiče, aby nám čekání na Vánoce zpříjemnili. Podobný dárek si pro vás nachystala i Alza. Adventní kalendáře s čokoládou uvnitř od ní sice nedostanete, zato však nabídne po dobu následujících 22 dní, čili od 1. do 22. prosince speciální slevové kupóny pro vás, naše věrné čtenáře. Díky těm tak budete moci při nákupu posledních vánočních dárků ušetřit nemalé peníze.

Prvních 22 prosincových dní si budete moci každý den kolem 19. hodiny na našem webu pomyslně otevřít nové okénko adventního kalendáře, které bude ukrývat slevový kód na určitý produkt. Co vše si pro vás Alza připravila v tuto chvíli ještě neprozradím, mohu však s klidným svědomím říci, že se máte opravdu na co těšit. V kalendáři totiž naleznete skvělé slevy jak na produkty od Applu, tak i na spousty dalších “smart” věcí, které pod vánočním stromečkem zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

První okénko kalendáře si budete moci otevřít již zítra. Určitě proto náš web i v čase předvánočních shonů sledujte. Slevy, které si pro vás Alza přichystala, vám totiž v mnoha případech doslova vyrazí dech skoro tak jako kost z kapra, která je strašákem nejedné štědrovečerní večeře.

advent-calendar-1884424_960_720
advent-calendar-1884424_960_720

Dnes nejčtenější

.