Zavřít reklamu

V letošním roce jsme se dočkali hned tří jablečných telefonů, které opět posunuly hranice moderních technologií o pár kroků dopředu. Přestože jim byly ze všech stran prorokovány ohromné úspěchy, opak se stal pravdou. Dle posledních zpráv se prémiové modely s označením XS neprodávají podle představ a v případě levnějšího modelu iPhonu XR je situace ještě horší. Apple má tak rozhodně o čem přemýšlet.

K celé situaci se před pár vyjádřil analytik Daniel Ives, který má v tom, co musí Apple pro úspěch iPhonů v budoucnu udělat poměrně jasno. Dle něj se Apple dostal do pozice, kdy je nucen se svými produkty opět něco razantního udělat. Aby byly jeho telefony v roce 2019 opět maximálně úspěšné, bude se muset jablečná společnost rozhodnout mezi dvěmi možnostmi, které dle analytika zaručují úspěch. Buď se sníží cena iPhonů, nebo si telefon bude muset projít majoritní změnou designu.

Prohlédněte si nejnovější iPhone XS a XS Max v galerii:

Daniel Ives nadále zastává názor, že v nadcházejících 12 až 18 měsících musí Apple značně investovat do své divize služeb. Ačkoliv neexistuje žádný návrh, jak by toho mohlo být docíleno, dle daného analytika by se mohlo jednat o velmi důležitý krok pro růst společnosti.

K jaké možnosti byste se raději přiklonili vy? Volili byste iPhone s nižší cenovkou, nebo s novým kabátem? Dejte nám vědět váš názor do komentářů.

iphone-zmena-designu-snizeni-cen

Související články

Dnes nejčtenější

.