Zavřít reklamu

Po poslední aktualizaci Windowsu 10 se začali jeho uživatelé potýkat se zajímavou chyba. Po spuštění aplikace iCloud, která slouží například k synchronizaci fotek z jablečného telefonu do počítače s Windows, se objeví tabulka, která upozorňuje uživatele na nekompatibilní operační systém. Microsoft a Apple na odstranění závady spolupracují.

Když má uživatel systému Windows nainstalovanou nejnovější verzi iCloudu (7.7.0.27) a stáhne aktualizaci Windows 10 datovanou k 10.říjnu 2018, nastane výše popsaná situace. Na tabulce stojí, že iClodu vyžaduje Windows 7, Windows 8 nebo Windows 10 s aktualizací k dubnu 2018. Uživatelé, kteří poté iCloud používají mohou mít problémy se synchronizací souborů.

Microsoft na svých stránkách podpory zveřejnil příspěvek, v němž upozorňuje, že zablokuje aplikaci u uživatelů, kteří si již poslední verzi systému Windows 10 nainstalovali. Dále dodává, že s Applem spolupracuje na dodání kompatibilní verze aplikace. „Společnost Apple identifikovala problém v aplikaci iCloud pro Windows (verze 7.7.0.27), ve které mohou uživatelé po aktualizaci Windowsu 10 (na verzi 1809) zaznamenat problémy se synchronizací alb. Uživatelům, kteří se pokusí v poslední aktualizované verzi Windowsu 10 aplikaci iCloud nainstalovat, proces instalace selže a zobrazí ze zpráva, že aplikace není podporována. Uživatelé, kteří aktualizaci systému Wundows 10 nainstalovali až po nainstalování aplikace iCloud, bude aplikace zablokována až do vyřešení problému.“ Nezbývá než čekat, dokud se problém nevyřeší. Zaznamenal někdo z vás výše popsaný problém?

icloud-problem-fb

Dnes nejčtenější

.