Zavřít reklamu

5 pátečních aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zcela zdarma (16.11. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Pocket Lists 1

Pocket Lists je perfektně navrhnutá aplikace pro správu seznamů s úkoly. Jedná se v podstatě o takový organizátor seznamů úkolů. Disponuje sofistikovanými funkcemi, jako jsou připomínky, vánoční seznamy a podobně.

Pocket Lists 1
Pocket Lists 1
Developer: 1312
Price: 129Kč Free

Website Translator

S aplikací Website Translator for Safari vás od překladu webových stránek v Safari budou dělit pouhá dvě klepnutí. Aplikace využívá služeb Google Translate.

Website Translator
Website Translator
Price: 89Kč 79,00 Kč

Neptune

Sledujte stav svého iPhonu pomocí aplikace Neptune. Ta monitoruje stav hardwaru, jako je operační paměť, verze OS, využití úložiště a podobně. Nabízí také možnost hlídání zabezpečení vašeho zařízení.

Neptune - Security & System
Neptune - Security & System
Price: 29Kč 25,00 Kč

Super Lines

Klasická arkádová hra přichází na iOS zařízení. Jak dlouho vydržíte? Hra nabízí 4 rozdílné módy včetně survival módu nebo verze pro dva hráče.

Super Lines
Super Lines
Price: 149Kč 149,00 Kč+

Super Crossfighter

Báječná hra Super Crossfighter  je zpět v plné síle. Užijte si intenzivní akci, kvalitní grafiku i super muziku. Hra nabízí možnost Survival módu a mnohem víc.

Super Crossfighter
Super Crossfighter
Developer: Radiangames
Price: 29Kč 25,00 Kč


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek