Zavřít reklamu

7 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (14.11.2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Kiwi for Gmail

Aplikaci Kiwi jednoduše propojíte se svým Gmail účtem a kromě emailu můžete využívat i Docs, Sheets a Slides. Výhodou může být podpora až 6 propojených účtů, mezi nimiž lze velmi snadno přepínat.

Kiwi for Gmail
Kiwi for Gmail
Developer: Zive, Inc.
Price: 299 Kč Free

SkySafari 6 Pro

SkySafari 6 Pro je opravdu komplexní aplikací pro všechny, kteří se zajímají o noční oblohu. Obsahuje velmi rozsáhlou databázi všech doposud objevených objektů, popis každého z nich a mnoho dalších funkcí.

SkySafari 6 Pro
SkySafari 6 Pro
Price: 1.559 Kč 1 590,00 Kč+

Star Wars: Knights of the Old Republic

Jednu z nejznámějších her z univerza Star Wars nyní pořídíte ve slevě. Toto RPG nabízí možnost vytvořit si vlastního hrdinu, kterého si postupně upravíte přesně podle svého vkusu. Vydat se můžete na dobrodružství v 7 světech včetně Tatooine či Jedi akademie.

Star Wars®: Knights of the Old Republic®
Star Wars®: Knights of the Old Republic®
Price: 299 Kč 249,00 Kč

Steam

Crusader Kings II

Crusader Kings II nás zavede do období mezi lety 1066 až 1453, ve kterých se budete snažit, aby vaše dynastie přežila. Postupně se staráte o následníky trůnu, rozšiřujete své panství, bráníte se nájezdům a sami vyrážíte bojovat.

Crusader Kings II
Crusader Kings II
Developer: Paradox Development Studio
Price: 39.99 € 39,99 €

Dreamfall Chapters

Příběhových her s prvky adventury není nikdy dost a Dreamfall Chapters nabízí zajímavý pohled na budoucnost s nádechem cyberpunku. The Final Cut edition je navíc remasterovaná a vypadá tak mnohem lépe, než původní hra.

Dreamfall Chapters
Dreamfall Chapters
Developer: Red Thread Games
Price: 22.99 € 22,99 €

Among the Sleep – Enhanced Edition

Bojíte se rádi? Tak to byste měli vyzkoušet Among the Sleep. Tento horor sledujete z očí malého dítěte, které je uvězněno v noční můře. Hlavní zbraní tak bude pomalý postup a schovávání se, žádnou velkou akci nečekejte. Enhanced Edition navíc obsahuje vylepšenou grafickou stránku hry, soundtrack a dokonce i některé novinky v samotné hratelnosti.

Among the Sleep - Enhanced Edition
Among the Sleep - Enhanced Edition
Developer: Krillbite Studio
Price: 16.99 € 16,99 €

Everything

Everything je zajímavý projekt, ve kterém je možné hrát za jakýkoliv objekt, na který narazíte. Můžete tak ovládat vše od zvířat až například po planety či celé galaxie. Prozkoumáváte vše kolem sebe a plníte nejrůznější úkoly.

Everything
Everything
Developer: David OReilly
Price: 14.99 € 12,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek