Zavřít reklamu

Tak jsme se konečně dočkali. Nejnovější aktualizace veleoblíbené hudební streamovací služby Spotify v sobě přináší i aplikaci pro Apple Watch. Ta se do vašich chytrých hodinek nainstaluje zároveň s updatem, který má označení 8.4.79. Aktualizaci by vám měl iPhone nabídnout v řádu maximálně několika dní. Žádné terno však od aplikace zatím nečekejte. 

Samotné Spotify do poznámek k aktualizaci uvedlo, že se jedná o “první verzi” aplikace pro Apple Watch, čemuž podle dostupných informací i její úroveň odpovídá. Aplikace je totiž nyní využitelná především jako vzdálený ovladač pro váš iPhone či jiné jablečné zařízení. Offline přehrávání hudby či podobné vymoženosti však v aplikaci bohužel nenalezneme. Jelikož se ale jedná o první verzi, dá se očekávat, že v některém z dalších updatů se její možnosti výrazně rozšíří. Ostatně, nic jiného se vzhledem k boji mezi Spotify a Apple Music, které je v tuto chvíli na hodinkách daleko využitelnější (minimálně s LTE připojením) ani očekávat nedá. 

Že se jedná o první verzi aplikace potvrzuje i další, tentokrát spíše úsměvný fakt. Podle uživatelů, kteří již update obdrželi, totiž není aplikace optimalizovaná pro nejnovější Apple Watch Series 4 a na jejich displeji tak vypadá poměrně zvláštně. I s tím se ale jistě vývojáři zanedlouho popasují. 

watch spotify

Související články

Dnes nejčtenější

.