Zavřít reklamu

Před zhruba dvěma měsíci představil Apple své tři nové telefony, přičemž jedním z nich je prémiový iPhone XS. Ten není pouze populárním telefonem, ale v některých, ne tolik vyspělých zemích, dokáže lehce přidat vašemu sociálnímu statusu. Všichni moc dobře známe Rusko a ještě lépe známe slogan: „Rusko není země, Rusko je životní styl“. Přesně to potvrzuje nedávná příhoda, o kterou se postarala skupina mladíků, obyčejná nevinná vana a skutečně nešťastný prodejce.

O celou situaci se na sociálních sítích pochlubila Ludmila Semushina, která je šéfkou společnosti re:Store – autorizovaného prodejce Applu pro ruský trh. Skupina mladíků vešla do prodejny s vanou, která byla až po okraj plná mincí a chtěli si koupit nejnovější iPhone XS. Ve vaně se nacházelo přibližně 100 tisíc ruských rublů, což odpovídá ceně nejnovějšího smartphonu s kapacitou 256 GB – 34 tisíc korun.

zaplatit-za-iphone-xs-vanou-plnou-minci-jedine-v-rusku

Pokud si říkáte, proč je na fotce tolik lidí, důvod je zcela pochopitelný. Vana byla natolik těžká, že to zkrátka nešlo jinak. Svým zábavným činem tak mladíci opět potvrdili zábavné historky, které o Rusku ve světě kolují. Jediný, kdo se činem nepobavil, byl prodavač, který musel mince při prodeji přepočítat. A legenda praví, že je počítá dodnes … :)

Jak vypadá nejnovější iPhone XS se dozvíte v galerii níže:

iphone-xs-vana-plna-minci-rusko

Dnes nejčtenější

.