Zavřít reklamu

Apple je široce známý tím, že se svá zařízení snaží vyrábět co nejprecizněji s perfektním smyslem pro detail. Bohužel ani jablečná společnost není bezchybná a jak říká velmi známé pořekadlo: „I mistr tesař se někdy utne“. Apple se proto rozhodl spustit hned dva nové opravné programy pro své produkty. Tím prvním je bezplatný opravný program pro iPhony X s vadnými displeji, které se projevovaly například nepřesným snímáním dotyků či zcela nefunkčním displejem. Pokud se tedy se zvláštním chováním displeje potýkáte i vy, neváhejte kontaktovat autorizovaný servis Applu, který by vám měl problém bezplatně opravit.

Krom opravného programu pro iPhonu X byl spuštěn i program, který nabízí loňským 13″ MacBookům Pro (bez TouchBaru) bezplatnou opravu jejich pevných disků, které se mohou potýkat s problémem ztráty dat či celkovým selháním. Pozitivní zprávou je fakt, že tato chyba nepostihuje veškerá zařízení. Avšak pokud jste vlastníkem MacBooku prodaného mezi červencem 2017 a červencem 2018 a váš disk disponuje kapacitou 128 nebo 256 GB, měli byste zbystřit. Právě tyto modely mohou být postiženy a měly by být ihned zaneseny do autorizovaného servisu. Zdali můžete uplatnit možnost bezplatné opravy se dozvíte zadáním sériového čísla na tomto webu.

Prohlédněte si poslední MacBook Pro v naší galerii:

Je skvělé vidět, že se Apple nebojí přiznat svou chybu a vlastníkům jeho produktů nabídne tímto způsobem pomocnou ruku. Jeho produkty totiž nejsou v žádném případě levné a pokud chce, aby byly stále u zákazníků oblíbené, jsou právě tato gesta správným krokem.

apple-macbook-pro-13-oprava-iphone-x-problemy

Dnes nejčtenější

.