Tip na chladné podzimní večery: Rozzařte pomocí virtuálního krbu v Apple TV své domovy

|
Kategorie:Apple TV
Diskuze (1)
| | Zdroj
1

Apple TV disponuje mnohými témami s pohyblivými zábermi z vtáčej perspektívy, ktoré sú vyobrazené v podobe šetriča obrazovky. medzi nimi nájdeme pútavé scenérie ako čínsky múr, rušné nočné mesto plné pútavých svetiel alebo tie najkrajšie pláže sveta. S príchodom vianočných sviatkov je však omnoho prirodzenejšie dívať sa na rožeravený krb ako na tropickú pláž. Preto vám prinášame zaujímavý tip na spôsob, ako si spríjemniť atmosféru chladných podzimných večerov. Ak vlastníte Apple TV štvrtej generácie alebo Apple TV 4K, určite oceníte premenu vášho televízora na virtuálne ohnisko s mnohými ďalšími funkciami.

Upokojujúca atmosféra horúceho krbu toho však v niektorých prípadoch umožní oveľa viac, ako iba pohľad na obyčajné kusy horiaceho dreva. V App Store pre Apple TV nájdeme množstvo aplikácií, ktoré vykresľujú nezaujímavý obraz horiaceho krbu, ktorý naviac vyzerá veľmi nerealisticky a neesteticky. Preto sme si pre vás pripravili tie najlepšie aplikácie, s ktorými budú vianočné sviatky v pohodlí domova určite príjemnejšie.

First Rule Fireplace

Všetky uvedené aplikácie ponúkajú viacmenej podobné možnosti, s výnimkou hudobného podmazu alebo voľbou rôznych druhov vizuálu. V tomto prípade sa jedná o veľmi príjemnú a relaxačnú aplikáciu, ktorá ponúka celkovo tri scény, možnosť zapnutia alebo vypnutia upokojujúcej hudby alebo zvuku dažďa. Pomocou ovládača je možné medzi scénami jednoducho prepínať a samozrejme meniť hlasitosť hudobného podmazu. Aplikácia je dostupná úplne zadarmo bez možnosti nákupov po spustení appky.

First Rule Fireplace
First Rule Fireplace
Developer: David Okun
Price: Free

Fantastic Fireplace

Pri aplikácii Fantastic Fireplace sa dostávame k nie veľmi vítanej možnosti, ktorou disponuje väčšina obdobných prvkov nachádzajúcich sa v digitálnom obchode App Store. K dispozícii je síce iba jedna vizuálna téma dostupná zadarmo, no je veľmi realistická a pekná na pohľad. Prostredníctvom prvkov In App Purchase je možné zakúpiť aj viaceero iných tém, no podľa môjho názoru bohato postačí aj tá, ktorá je vošne dostupná.

Fantastic Fireplace
Fantastic Fireplace
Price: Free+

Atmo

Atmo je mierne odlišná ako predošlé uvedené aplikácie. Nosným prvkom je samozrejme vizuál horiaceho a praskajúceho krbu, no okrem toho ponúkne oveľa viac. K dispozícii je tiež scenéria, vďaka ktorej premeníte svoj televízor na virtuálne akvárium alebo nádhernú scenériu s pohľadom na rieku. Ak ale dostanete náladu na niečo iné, pomocou nákupov v aplikácii sú dostupné aj ďalšie vizualizácie.

Atmo: Live Relaxing HD Scenes
Atmo: Live Relaxing HD Scenes
Developer: MacPaw Labs
Price: Free+

Fireplace HD+

Posledná uvedená aplikácia rovno preskočila voľnú dostupnosť a stavila na viac obsahu za celkom sympatickú cenovku. Za cenu dvoch dolárov sa dočkáte štyroch rôznych scenérií s plameňmi, výborných zvukových efektov a aby toho nebolo málo, sviatočnú náladu ešte viac umocní možnosť rádia s vianočnými piesňami.

Fireplace HD+
Fireplace HD+
Developer: Rory Buckley
Price: 49,00 Kč

Apple TV


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek