Zavřít reklamu

Logo je velmi důležitá součást jakéhokoliv podnikání – je jedno, zda jde o malou, či velkou firmu. Logo totiž představuje ochrannou známku vaší společnosti a pomáhá vaši firmu identifikovat na trhu.

Designéři, které si můžete najmout pro navržení loga pro svou firmu nebo webové stránky, si ale někdy účtují poměrně velké částky. Najmutí takového designéra může být proto pro začínající podnikatele a majitele webových stránek nad jejich finanční limit. Takoví lidé mohou ale využít některé online služby. Pokud si chcete vytvořit pěkné logo rychle a zdarma, můžete zkusit Logaster.

Jak Logaster funguje?

Jako první krok musíte zadat text, který chcete v logu použít. Poté klikněte na „Vytvořit logo“ a dejte Logasteru chvilku na zpracování procesu. Na jeho konci se vám ukáže stránka, plná nejrůznějších návrhů, z nichž si určitě rychle vyberete logo, které se vám bude nejvíce líbit.

Jakmile budete mít jasno v designu, můžete si své logo uložit nebo upravit. Nástroj pro úpravy vám umožní změnit ikonu, font, barevné prvky, nebo přidat či odebrat slogan. Pro uložení loga je zapotřebí vytvořit účet – poté si buďto můžete zdarma stáhnout malé logo, nebo ho zakoupit ve vysokém rozlišení. Po vytvoření loga s Logaster si můžete také vytvořit vizitky pro váš podnik.

Díky Logasteru také získáte možnost vytvořit kompletní identitu značky na webu. Ať už hledáte design pro své logo, nebo se chcete jen trochu inspirovat, Logaster rozhodně stojí za vyzkoušení.

Logaster fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější