Zavřít reklamu

Pokud vyrazíte na výlet do USA a vaše kroky budou směřovat mimo jiné i do Kalifornie, neměli byste jakožto správní fanoušci Applu vynechat návštěvu jeho domova – Apple Parku. Do hlavní budovy, která připomíná létající talíř, se sice bohužel nedostanete, budete mít ale možnost si jí dosytosti prohlédnout z terasy nedalekého návštěvnického centra, které v sobě ukrývá i 3D model pro rozšířenou realitu ARKit. V návštěvnickém centru pak můžete mimo jiné zakoupit i různé upomínkové předměty, které nikde jinde na světě neseženete. Ty navíc Apple vždy po určité době obmění, čímž z mnohých z nich dělá ještě raritnější kousky. A právě podzimní kolekce dorazila do návštěvnického centra před pár dny. 

Nová kolekce oblečení a doplňků se dá označit jako retro, jelikož je inspirována prvky, které Apple používal v 80. a 90. letech minulého století. Zákaznici si tak mohou zakoupit trička s duhovými logy a nápisy, které Apple používal i u své kolekce oblečení, kterou se v minulosti pokoušel prosadit. Zaujmout může i plátěná taška, která minimálně barvami vychází též ze své předlohy z minulosti. Místo duhového nakousnutého jablka na ní však dostanete duhový Apple Park, respektive jeho obrys. 

Trička s retro motivy, které Apple do své nabídky zařadil, jsou dostání jak v bílé, tak i černé variantě. Nicméně je možné, že pokud sklidí mezi zákazníky úspěch, rozhodne se Apple přichystat i další barevné varianty, které budou odkazovat na jeho minulost. Obecně se dá ale tento krok označit za poměrně zajímavý. Nestává se totiž příliš často, aby Apple takto výrazně vzpomínal na svou minulost. 

AppleParkShirts fb
Témata: , , , , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.