Zavřít reklamu

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Caffeinated – Anti Sleep App

Podobných aplikací najdete v App Storu více, Caffeinated je však dočasně zdarma, takže vám nic nebrání ji vyzkoušet. Jedná se o nástroj, který udrží váš Mac „při životě“, aby se neuspal či nevypnul obrazovku. Pokud stahujete velké soubory a při uspání se stahování přeruší, Caffeinated je přesně pro vás.

[appbox appstore id1362171212 oldprice=“89 Kč“]

iSuper Music Converter

Převod audio formátů vám velmi usnadní aplikace iSuper Music Converter. Podporuje většinu nejpoužívanějších formátů včetně MP3, FLAC, WAC, WMA, ale také mnoho dalších. Navíc dokáže také extrahovat zvuk z jakéhokoliv videa mnoha formátů.

[appbox appstore id594745648 oldprice=“89 Kč“]

SimCity: Complete Edition

Hry nejsou k dispozici pouze na Steamu, ale také přímo v App Storu. Jednou z nich je i nejnovější díl z velmi známé série Sim City. Nutno podotknout, že Complete Edition hry z roku 2013 z App Storu nabízí pouze single player. Nicméně pokud pro vás online složka hry není důležitá, jedná se o skvělou budovatelskou strategii.

[appbox appstore id955981476 oldprice=“899 Kč“]

Steam

XCOM 2

XCOM 2 je strategická hra nabízející tahové souboje proti mimozemským nepřátelům. Váš úkol není nic menšího než zachránit zemi právě před mimozemskou invazí. Kromě základní hry najdete na steamu i různé kolekce včetně všech DLC také s výraznou slevou.

[appbox steam simple 268500 oldprice=“49.99 €“]

Thomas Was Alone

Tento titul je jednoduchou plošinovkou s minimalistickými prvky a i grafikou. Váš cíl je v každém ze 100 levelů dostat Thomase bezpečně do cíle. Překážkami vám budou různé pasti, ostny či díry. Počítejte s častým opakováním, takže trpělivost je u tohoto titulu základem úspěchu.

[appbox steam simple 220780 oldprice=“7.99 €“]

Medieval II: Total War Kingdoms

Série Total War je známá všem milovníkům strategií a historie. Dnes můžete s výraznou slevou získat díl s názvem Medieval II, který vás zavede do středověku. Vydejte se na historické dobrodružství za dobytím celého království.

[appbox steam simple 4780 oldprice=“11.99 €“]

The Night of the Rabbit

Hra The Night of the Rabbit vás pohltí svým příběhem plným divů a kouzel. Veselá pohádka se brzy přemění v dramatický příběh jehož dohrání vám zabere 20 hodin. S obrovskou slevou můžete tuto hru zakoupit v bundlu s tituly Deponia, Edna & Harvey: Harvey´s New Eyes, Memoria a The Whispered World Special Edition.

[appbox steam simple 230820 oldprice=“39.99 €“]

macbook coding fb

Související články

Dnes nejčtenější

.