Zavřít reklamu

7 macOS aplikací a her, které jsou dnes zdarma či se slevou (10.10.2018)

|
2

V této pravidelné rubrice vám každý všední den přinášíme tipy na zajímavé aplikace a hry pro macOS. Vybíráme ty, které jsou dočasně zlevněné nebo zcela zdarma, takže se rozhodně vyplatí rubriku sledovat. Délka slevy však není nijak předem určená, takže je potřeba si i přímo v App Storu před stažením ověřit, že je aplikace či hra stále zlevněná či zdarma.

App Store

Caffeinated – Anti Sleep App

Podobných aplikací najdete v App Storu více, Caffeinated je však dočasně zdarma, takže vám nic nebrání ji vyzkoušet. Jedná se o nástroj, který udrží váš Mac „při životě“, aby se neuspal či nevypnul obrazovku. Pokud stahujete velké soubory a při uspání se stahování přeruší, Caffeinated je přesně pro vás.

Caffeinated - Anti Sleep App
Caffeinated - Anti Sleep App
Developer: Yugen
Price: 89 Kč Free

iSuper Music Converter

Převod audio formátů vám velmi usnadní aplikace iSuper Music Converter. Podporuje většinu nejpoužívanějších formátů včetně MP3, FLAC, WAC, WMA, ale také mnoho dalších. Navíc dokáže také extrahovat zvuk z jakéhokoliv videa mnoha formátů.

iSuper Music Converter
iSuper Music Converter
Developer: AnyMP4 Studio
Price: 89 Kč 399,00 Kč+

SimCity: Complete Edition

Hry nejsou k dispozici pouze na Steamu, ale také přímo v App Storu. Jednou z nich je i nejnovější díl z velmi známé série Sim City. Nutno podotknout, že Complete Edition hry z roku 2013 z App Storu nabízí pouze single player. Nicméně pokud pro vás online složka hry není důležitá, jedná se o skvělou budovatelskou strategii.

SimCity™: Complete Edition
SimCity™: Complete Edition
Price: 899 Kč 499,00 Kč

Steam

XCOM 2

XCOM 2 je strategická hra nabízející tahové souboje proti mimozemským nepřátelům. Váš úkol není nic menšího než zachránit zemi právě před mimozemskou invazí. Kromě základní hry najdete na steamu i různé kolekce včetně všech DLC také s výraznou slevou.

XCOM® 2
XCOM® 2
Developer: Firaxis Games, Feral Interactive (Mac), Feral Interactive (Linux)
Price: 49.99 € 49,99 €

Thomas Was Alone

Tento titul je jednoduchou plošinovkou s minimalistickými prvky a i grafikou. Váš cíl je v každém ze 100 levelů dostat Thomase bezpečně do cíle. Překážkami vám budou různé pasti, ostny či díry. Počítejte s častým opakováním, takže trpělivost je u tohoto titulu základem úspěchu.

Thomas Was Alone
Thomas Was Alone
Developer: Bithell Games
Price: 7.99 € 7,99 €

Medieval II: Total War Kingdoms

Série Total War je známá všem milovníkům strategií a historie. Dnes můžete s výraznou slevou získat díl s názvem Medieval II, který vás zavede do středověku. Vydejte se na historické dobrodružství za dobytím celého království.

Medieval II: Total War™ Kingdoms
Medieval II: Total War™ Kingdoms
Developer: The Creative Assembly, Feral Interactive (Mac), Feral Interactive (Linux)
Price: 11.99 € 24,99 €

The Night of the Rabbit

Hra The Night of the Rabbit vás pohltí svým příběhem plným divů a kouzel. Veselá pohádka se brzy přemění v dramatický příběh jehož dohrání vám zabere 20 hodin. S obrovskou slevou můžete tuto hru zakoupit v bundlu s tituly Deponia, Edna & Harvey: Harvey´s New Eyes, Memoria a The Whispered World Special Edition.

The Night of the Rabbit
The Night of the Rabbit
Developer: Daedalic Entertainment
Price: 39.99 € 19,99 €


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek