6 iOS aplikací, které jsou dnes zdarma (25.9. 2018)

|
Kategorie:Aplikace ZDARMA
Diskuze
|

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Toodledo

Toodledo je výkonný nástroj pro produktivitu, který vám pomůže perfektně si uspořádat všechny vaše to-do listy a poznámky, ale také mapovat vaše návyky. Toodledo spolupracuje také s Apple Watch.

Toodledo
Toodledo
Price: 89Kč Free+

Mojitok Stickers

Mojitok Stickers nabízí ty nejvíce trendy samolepky pro váš iPhone. Ozdobte jimi své zprávy a užívejte si neustálé aktualizace. Aplikace je spolehlivá, bezpečná, a její tvůrci kladou maximální důraz na soukromí.

mojitok stickers
mojitok stickers
Developer: Platfarm Inc.
Price: 29Kč Free+

Week Calendar Widget Pro

S aplikací Week Cal Widget už nepotřebujete odemykat svůj iPhone pokaždé, když chcete zkontrolovat události ve vašem kalendáři. Díky widgetu se vám veškeré záznamy budou zobrazovat přímo v Oznamovacím centru.

Week Calendar Widget Pro
Week Calendar Widget Pro
Developer: Crater Tech LLC
Price: 59Kč 49,00 Kč

DevPro – Protect Your Device

DevPro je aplikace, která vám zabezpečí vaše mobilní zařízení. Ochranu aktivujete jedním stisknutím. Pokud by se chtěl do vašeho smartphonu dostat někdo jiný, než má přístup povolen, potom se spustí hlasitý alarm. A nemusíte být ani připojení k internetu.

iStreets: Google Street View

Služba iStreets poskytuje jednoduchý a snadný přístup ke snímkům z Google Street View. Zadejte nějaké místo, například restaurace v Londýně, a potom se vám zobrazí seznam relevantních míst. Zároveň se podíváte, jak to u konkrétní restaurace vypadá, abyste se neztratili.

iStreets - Google Street View™
iStreets - Google Street View™
Price: 59Kč Free+

Mimpi Dreams

Mimpi je lenivý pejsek, který se ale ve svých snech stává superpsem. Vaším úkolem ve hře Mimpi Dreams bude pomoci mu zachránit jeho přátele v neuvěřitelně věrném simulátoru psích snů.

Mimpi Dreams
Mimpi Dreams
Price: 29Kč 25,00 Kč+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek