Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Timebox Photo Journal

Timebox Photo Journal je aplikace, která vytváří příběhy z vašich fotografií. Obrovskou výhodou je, že do příběhů můžete vkládat různé poznámky, titulky, značky, lokaci, mapy a další prvky.

[appbox appstore id538150047 oldprice=“129Kč“]

Calendarium – About this Day

Calendarium je jednoduchý kalendář, který vám o každém dni prozradí spoustu zajímavých věcí. Aplikace kombinuje kalendář historických událostí s klasickým kalendářem.

[appbox appstore id482136387 oldprice=“25Kč“]

Jumpy Kangaroo

Jumpy Kangaroo je hra na odreagování se. Vaším úkolem je přeskočit klokana a nedotknout se stromů. Stanete se lepšími než ostatní hráči?

[appbox appstore id991515072 oldprice=“25Kč“]

Camera7 – Dual camera with digital zoom for iPhone

Camera7 je úžasná aplikace pro milovníky focení. S touto aplikací vytvoříte aplikace, které se kvalitou podobají fotografiím pořízeným na iPhonech s duální kamerou.

[appbox appstore id1096466612 oldprice=“25Kč“]

Slow Shutter Camera – motion blur & light trail

Slow Shutter Camera vám vytvoří efekt rozmazání pohybujícího se objektu. Zlepšíte také kvalitu fotografií při slabém osvětlení.

[appbox appstore id847321588 oldprice=“79Kč“]

Maths Dictionary (OFFLINE)

Maths Dictionary je komplexní a ilustrovaný matematický slovník určený všem studentům. Obsahuje veškerá matematická klíčová slova.

[appbox appstore id1115594829 oldprice=“25Kč“]

8 BIT Face Stickers

Vyjádřete své emoce pomocí 8bitových samolepek. V aplikaci najdete 20 originálních samolepek.

[appbox appstore id1338752978 oldprice=“49Kč“]

Cannabapp

Aplikace Cannabapp slouží jako komplexní průvodce kmenů konopí používaných v lékařském světě. V aplikaci najdete přes 2 000 druhů lékařské marihuany, přičemž jednotlivé druhy jsou ohodnocené v měřítku od 1 do 5.

[appbox appstore id1191269632 oldprice=“25Kč“]

iPhone summer fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější