Zavřít reklamu

Opět, pokud patříte mezi jedince, kteří Siri hojně využívají a nevadí vám, že není v češtině, tak se vám možná bude hodit tato vcelku nevšední funkce. Věděli jste o tom, že Siri umí rapovat a dokonce umí i vytvořit beat, do kterého můžete něco zarapovat vy? Možná si říkáte, že vám je taková funkce vcelku k ničemu, ale představte si tu situaci, kdy sedíte někde na baru: „Vsadím se o co chcete, že vám ukážu, jak Siri rapuje.“ S největší pravděpodobností se dočkáte pouze kroutících hlav v podobě nesouhlasu a nebo klasických odpovědí ve stylu „to nedáš“. Vy ale můžete velice jednoduše všem ukázat, že i Siri dokáže být dobrý, průměrný rapper a vyhrát tak sázku! Jak na to?

Jak nechat Siri rapovat?

Pokud chcete slyšet rap od Siri, není to až tak těžké. Vše, co musíte udělat, je – zeptat se. Aktivujte tedy Siri a jednoduše řekněte frázi:

„Hey Siri, rap for me.“

Siri vám poté odpoví následovně: „OK. Here goes. I wrote this one myself. (Apologies in advance to the Sugar Hill Gang.)“ Poté následuje samotný rap, který má následující lyrics:

„I said a hip hop saved me from the clippy,

the peak, peak and pop and you don’t stop,

that’s a rock it to the pom pom, the dodgy,

say up, jump the doozy, to the rhythm of the ontology“

Lyrics super, akorát na tom podání by ještě Siri mohla lehce zapracovat. Každopádně, snaha se cení.

how-to-make-siri-rap-rap

Beat pro vaše sloky

Jestliže jste mladý a nadějný rapper, akorát nemůžete sehnat někoho, kdo dělá beaty, tak poproste Siri. Jednoduše stačí, abyste Siri řekli frázi:

„Hey Siri, give me a beat.“

Siri vám nahodí skvělý beat, který se skládá převážně ze tří slov (ince, Qatar a butter) poskládaných v náhodném pořadí. Dávejte si ale pozor – pokud Siri namísto „give me a beat“ řeknete „play me a beat“, tak se beatu nedočkáte – Siri vám pouze pustí skladbu z vaší knihovny.

how-to-make-siri-rap-beat

Siri umí i zpívat

Pokud Siri nadhodíte slova z nějaké písničky, tak písničku Siri dozpívá. Samozřejmě Siri nezná úplně všechny interprety, pokud se ale rozhodnete pro nějakou klasiku, s největší pravděpodobností uspějete. Můžete se rozhodnout například pro Bohemian Rhapsody od Queens. Stačí použít následující frázi:

„Hey Siri, I see a little silhouetto of a man.“

Siri poté začne Bohemian Rhapsody zpívat. Není to bůhvíco, je ale zajímavé slyšet robotický hlas Freddieho Mercuryho.

Podívejte se na dokonalý koncept nových iPhonů:

siri iphone

Dnes nejčtenější

.