Zavřít reklamu

8 aplikací pro iPhone a iPad, které dnes stáhnete zdarma (30.8.2018)

|

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Text 2 Group Pro

Velice populární aplikací pro skupinovou komunikaci je Text 2 Group Pro. V aplikaci si uložíte vlastní skupiny kontaktů, okamžitě odešlete skupinovou zprávu (například přes iMessage) nebo skupinový e-mail a podobně.

Text 2 Group Pro
Text 2 Group Pro
Price: 79Kč Free

8bitWar: Origins

Vyzkoušejte si, jak umíte strategicky a takticky přemýšlet. Stáhněte si hru 8bitWar: Origins, ve které si najmete jednotky a umístíte do strategických útvarů tak, aby odolaly nepřátelské armádě. Hra obsahuje celkem 60 úrovní. Zvládnete je všechny?

8bitWar: Origins
8bitWar: Origins
Developer: Emil Zeilon
Price: 49Kč 49,00 Kč

Tiger Racing: Simulator Race

Další hra, u které se odreagujete, je Tiger Racing. Jedná se o realistickou 3D závodní hru. Usednete na tygra a vyrazíte. Hra je snadná, vzrušující, zábavná a návyková. Ukažte, zda umíte vyhrát.

business card scanner-sam pro

Pokud dostáváte dost vizitek, stáhněte si aplikaci business card scanner-sam pro. Stačí namířit fotoaparát iPhonu na vizitku a aplikace naskenuje všechny informace – jméno, příjmení a další kontaktní údaje – a uloží je do kontaktů.

business card scanner-sam pro
business card scanner-sam pro
Developer: SamTeam
Price: 149Kč 149,00 Kč+

Future Ludo

Zahrajte si vesmírnou hru Future Ludo. Ocitnete se ve vesmíru, kde musíte vyhrát vesmírnou válku. Bojujte s různými rasami nepřátel.

Future Ludo
Future Ludo
Price: 79Kč Free+

WiFiKey-WiFi Connect Manager

WiFiKey pomáhá uživatelům připojovat se k free Wi-Fi sítím. Poskytuje uživatelům skutečně bezpečné Wi-Fi prostředí.

WiFiKey-universal wifi master
WiFiKey-universal wifi master
Developer: wifi tech
Price: 25Kč 9,00 Kč

Pocket Lists 1

Pocket Lists je perfektně navrhnutá aplikace pro správu seznamů s úkoly. Jedná se v podstatě o takový organizátor seznamů úkolů. Disponuje sofistikovanými funkcemi, jako jsou připomínky, vánoční seznamy a podobně.

Pocket Lists 1
Pocket Lists 1
Developer: 1312
Price: 129Kč Free

iCropper – Crop and Edit Video

Užitečný nástroj iCropper slouží k oříznutí videa. Stačí vybrat video z galerie, zvolit způsob oříznutí, video oříznout, uložit a sdílet.

iCropper - Crop and Edit Video
iCropper - Crop and Edit Video
Developer: Zhigang Liu
Price: 25Kč Free+


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek