Zavřít reklamu

Do minulého roku bylo o názvu nové generace iPhonů vždy poměrně jasno. Apple se totiž řadu let držel osvědčeného číslování arabskými čísly, ke kterým ob rok doplnil písmeno “S”, čímž označoval vylepšenou verzi předešlého modelu v takřka stejném kabátku. Vloni ale udělal s označením svých iPhonů solidní rošádu a místo modelů 7s, 7s Plus a 8, které mnozí z nás čekali, nám nadělil rovnou 8, 8 Plus a X. Právě kvůli tomu je tak označení pro letošní iPhony zahaleno rouškou tajemství – tím spíš, když by měly vycházet z designu iPhonu X.

Na světlo světa se však dostaly informace, že marketingový tým Applu údajně kalkuluje s označením Xs. To sice ještě nejspíš není stoprocentně jisté, určitě by ale s ohledem na předešlé roky dávalo smysl a Applu by se jeho použitím podařilo víceméně navrátit do starých kolejí, čímž by si ušetřil starosti do dalších let s vymýšlením názvů. Právě s názvy iPhone Xs a iPhone Xs Plus tak začal kalkulovat i nadaný designér, který vystupuje pod přezdívkou AppleiDesigner a pokusil se vytvořit krabičky, ve kterých by mohly letošní iPhony Xs a Xs Plus dorazit. Ty si můžete prohlédnout v galerii nad tímto odstavcem.

Vloni nám Apple svůj iPhone zaslal v bílé krabičce, která se lišila pouze obrysem rámečku telefonu a tapetou na displeji iPhonu X. Letošek by ale mohl být minimálně dle designéra jiný. Jelikož by měl Apple představit hned tři barevné varianty prémiové OLED řady, nejspíš by se hodilo výrazněji rozlišit i jejich krabičky. A jak lépe krabičky rozlišit, než je celé obarvit barvami nových iPhonů. Přesně proto je jedna krabička bílá či lehce našedlá, druhá černá a třetí má zas symbolizovat odstín zlaté.

Zda nám Apple nové iPhony zabalí do něčeho podobného, či zvolí zcela jiný potisk se dozvíme již poměrně brzy. Už nějakou dobu se totiž šušká o 12. září jakožto o dni, kdy Apple světu ukáže své novinky. Oficiální pozvánky na tuto událost by se měly objevit již velmi brzy, s takřka stoprocentní jistotou do konce tohoto týdne. Snad nás tedy žádná z novinek nezklame. 

krabicka fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější