Zavřít reklamu

Zatímco před pár lety platilo, že se Applu daří držet valná většina informací o jeho nových produktech hezky pod pokličkou a veškerá tajemství o nich prozrazuje až na jejich prezentaci veřejnosti, minimálně minulý rok a letošek je v tomto ohledu diametrálně odlišný. Vloni totiž uniklo mnoho informací o novinkách díky kódům z GM verze iOS 11, takže jsme o chytaných produktech věděli prakticky vše předem. Letos pak Applu unikly dokonce dva snímky, které zachycují design iPhonů XS, XS Plus a Apple Watch Series 4, čímž je příchod těchto produktů prakticky potvrzen. Díky práci grafiků si pak můžete prohlédnout tyto produkty ještě detailněji. 

Nové iPhony se nám rozhodl ze všech různých úhlů ukázat i Lee Gunho z Jižní Koreje. Ten ve svém konceptu vycházel právě z uniklé fotografie, takže se můžete těšit na OLED displej s dokonalou černou, na kterém vyniká půlka planety či lesk ocelového rámu, který je obarven do zlaté. 

Po potvrzení designu, který však stejně valná většina z nás očekávala, je tak nyní největší záhada, kolik výkonu přidá iPhonu nový procesor A12. Nejasnosti panují stejně tak kolem ceny, která by měla být podle mnohých analytiků poměrně příznivá. Menší 5,8″ model by totiž měl začínat na nižší částce, než tomu bylo vloni a „plusko“ na sebe pak přilepí cenovku s cenou loňského iPhonu X – tedy 999 dolarů v základní variantě. Dorazit by pak měla i levnější varianta těchto iPhonů, u které by se mohla cena pohybovat i kolem 600 dolarů. Zda tomu tak ale skutečně bude si samozřejmě budeme muset ještě pár dní počkat. Pokud ale nyní uvažujete nad pořízením nového iPhonu, určitě bude lepší pár dní vyčkat. Buď si totiž vyberete z nového modelu, nebo ušetříte při nákupu modelu staršího.

iphone-xs

Související články

Dnes nejčtenější

.