Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás nejzajímavější aplikace, které jsou dnes zcela zdarma. Bohužel, může se stát, že některé aplikace budou opět za plnou cenu, což my však žádným způsobem neovlivníme. Chtěli bychom vás však ujistit, že aplikace byly v době psaní článku zdarma. Pokud se chcete posunovat mezi screenshoty z aplikace, scrollujte do stran. Scrollování by mělo fungovat také na mobilní verzi.

Jestliže si chcete některou z nabízených aplikací stáhnout, klikněte na tlačítko Stáhnout anebo na název dané aplikace. Další možností, jak stahovat aplikace, je použít příslušní QR kód. V mobilní verzi stáhnete aplikaci kliknutím na její název. Velká ikona může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná také pro Apple Watch.

Thundergut’s Revenge

Velice oblíbená hra je Thunderut’s Revenge, ve které se naučíte ovládat luk. Zvládnete všechny mise? Vyzkoušejte to.

[appbox appstore id1186101136 oldprice=“25Kč“]

btw – puzzle maze

Intenzivní, inovativní a minimalistické puzzle s desítkami úrovni. Cíl je naprosto jednoduchý. Vaším úkolem je pohybovat se po poli a sebrat všechny kruhy. Problém je však v tom, že jsou viditelné pouze v jedné ze dvou vrstev, a proto mezi nimi musíte přepínat pomocí přepínačů.

[appbox appstore id1137739981 oldprice=“25Kč“]

Drop Flip

Drop Flip je nádherná hra plná fyziky. Vaším úkolem je přemisťovat, otáčet a manipulovat s překážkami všech tvarů a velikostí. Zdoláte všech 128 úrovní?

[appbox appstore id1071154495 oldprice=“79Kč“]

Archivist Live Music

Poslechněte si 75 000 live koncertů prostřednictvím aplikace Archivist Live Music. Objevíte hudbu od více než 3 500 umělců.

[appbox appstore id432850880 oldprice=“99Kč“]

Flashcard Hero

Vytvořte si vlastní flash karty. FlashCard Hero sleduje, jaká fakta už znáte, abyste se mohli soustředit na to, co ještě nevíte, a tím ušetříte spoustu času.

[appbox appstore id650812005 oldprice=“99Kč“]

Search Ace: Quick Web Search

Search Ace je aplikace WebSearch, která vám umožní rychle přistupovat k oblíbeným stránkám.

[appbox appstore id733449040 oldprice=“25Kč“]

Data Cube: The 3D Minesweeper

Vyzkoušejte a zlepšete prostorové vnímání a logické dovednosti, a to s touto úchvatnou hrou. Chcete vyhrát? Tak to vyzkoušejte.

[appbox appstore id458275917 oldprice=“25Kč“]

SIMO: Matlab programming app

Jedná se o aplikaci, kterou využívají především vysokoškolští studenti, instruktoři a lidé, kteří chtějí vytvořit jednoduché kódy v Matlabu v iOS.

[appbox appstore id932694386 oldprice=“249Kč“]

iphone fb
Zdroj: Redakce Letem světem Applem
Témata:

Související články

Dnes nejčtenější