Zavřít reklamu

Jablečná společnost zveřejnila na svém YouTubovém kanále novou reklamu propagující službu Apple Pay Cash, což je velmi zjednodušeně řečeno platební metoda umožňující posílat si peníze skrze iMessage například mezi přáteli či rodinou. Jedná se tak o jakési vylepšení platební služby Apple Pay, kterou si naopak užijete při platbách v obchodech.

V nové reklamě Apple ukazuje, jak snadné a zároveň těžké je přes Apple Pay Cash platit například večeře s vašimi přáteli. Stačí totiž jen to, abyste do iMesasge poslali kamarádovi částku za večeři a vaše pozvání je svým způsobem splněno. Tedy pokud peníze neposíláte kamarádovi, který trvá bezpodmínečně na tom, že dnešní večeře je na něj. Ostatně, podívejte se sami.

Jak můžete sami vidět, posílání peněz je skutečně velmi jednoduché a zabere jen pár vteřin. Přestože se však zdá služba velmi jednoduchá, její implementace Applu trvala velmi dlouho. Svou premiéru si totiž Apple Pay Cash odbyl již na WWDC v minulém roce, avšak do iOS 11 připutoval až ve verzi 11.2. Podle dostupných informací se ale těší velmi solidní oblibě, která bude narůstat podle toho, jak bude Apple službu v budoucnu rozšiřovat i za hranice USA.

Dočkáme se brzy Apple Pay i u nás?:

Snad se tedy podpory Pay Cash dočkáme brzy i v našich končinách. Bohatě by nám však stačilo i “pouhé” Apple Pay, které se našim luhům a hájům stále zdárně vyhýbá. Ale kdo ví. Třeba nás Apple potěší již brzy a na zářijové keynote se pochlubí rozšířením této služby i k nám. 

apple pay cash fb

Související články

Dnes nejčtenější

.