Zavřít reklamu

Ani v dnešní sluneční den vás neochudíme o dávku čerstvých informací o chystaných iPhonech, které by nám měl Apple jako již tradičně představit v září. Do rukou se nám totiž dostaly nové fotografie, na kterých si můžeme opět prohlédnout přesnou podobu dvou letošních novinek – iPhonu 9, za kterým se skrývá 6,1” LCD model, a iPhonu X Plus, který bude naopak osazen 6,5” OLED displejem. Menší model pak dostane kvůli finančním úsporám „jen“ klasický jednoobjektivový fotoaparát, kdežto model větší se pochlubí fotoaparátem duálním, díky kterému dokážeme pořídit o poznání kvalitnější fotografie.

Na námi získaných fotografiích, které nám zaslal Topp Ten, za což mu samozřejmě děkujeme, si můžeme prohlédnout velmi pěkně zpracované makety obou modelů, které by měly odpovídat reálným iPhonům do nejmenšího detailu. Se stoprocentní jistotou to samozřejmě v tuto chvíli říci nelze, nicméně díky několika zajímavým únikům fotek a schémat z minulých týdnů lze s podobou, kterou vidíte na fotkách, u letošních iPhonů počítat. 

Zatímco větší model X Plus by se měl představit “jen” ve třech barvách a to v černé, bílé a zlaté, iPhone 9 by měl dorazit hned v šesti provedeních, mezi kterými nebude chybět třeba ani modrá, žlutá a oranžová. Dalo by se tedy říci, že tímto modelem Apple lehce naváže na modelovou řadu 5c, která byla též vyráběna za účelem dostupnosti pro mnoho uživatelů. I iPhone 9 má totiž lákat především na cenu, která bude v porovnání s jeho dvěma prémiovými bratříčky o stovky dolarů nižší. 

Letošní podzim tak bude na nové produkty od Applu skutečně bohatý. Krom trojice iPhonů bychom se totiž měli dočkat i dvou nových iPadů Pro s Face ID, nové generace Apple Watch, spuštění prodejů nabíječky AirPower a bezdrátově nabíjecího pouzdra pro AirPods, představení nástupce MacBooku Air a možná i nové generace HomePodu a sluchátek AirPods. Snad nás tedy všemi těmito produkty Apple dokonale osloví a opět ukáže, že je to právě jeho elektronika, do které se vyplatí před konkurencí zainvestovat. 

iPhone 9 models wind-topp fb

Dnes nejčtenější

.