Zavřít reklamu

So začínajúcimi prázdninami sa do digitálneho obchodu App Store valí jeden kvalitný titul za druhým. Na zariadeniach s iOS si okrem Battle Royale a dobrodružných peciek budeme môcť zahrať čerstvo novú platformovú skákačku, ktorá so sebou prináša závan netradičnosti. MagiCats disponuje klasickými možnosťami platformer žánru, no nie je to iba obyčajná skákačka, o čom sa presvedčíte v nasledujúcich riadkoch.

Na klasické platformové skákačky vo forme adventúry sme zvyknutí azda všetci. Dreamz Studio však tento žáner svojím počinom posunulo na úplne novú úroveň. Určite ste niekedy zažili ten pocit, že určitá časť herného levelu sa vám javí doslova ako nemožná a nedokážete si s ňou rady ani na desiaty pokus. V MagiCats môžte túto skutočnosť eliminovať, alebo ju dokonca posunúť ešte na vyššiu obtiažnosť tým, že herné levely si jednoducho postavíte sami. Do plánu v podobe blueprintu jednoducho pridáte prekážky, platformy, prostredie a nepriateľov a to môžete následne vyskúšať v jednotlivých režimoch.

Ako vyzerá budovanie levelov v praxi? Snímky z titulu MagiCats Builder nájdete v nasledujúcej galérii:

Vami postavené aj základné levely si možno vychutnať v niekoľkých herných módoch. Ak ste fanúšikom hrania s priateľmi alebo sa radi o dobrodružstvo podelíte s inými hráčmi, možnosť multiplayeru vám dodá presnú davkú akcie, ktorú hľadáte. Objavovať a bojovať proti nepriateľom môžete až v trojici, pričom sú všetci spoluhráči viditeľní na vašej hernej obrazovke a v reálnom čase. Ak sa skôr považujete za vlka samotára, nechýba možnosť hry jedného hráča.

Svojho mačacieho hrdinu si môžete upravovať vo forme power-upov, ktoré využijete na bojovom poli proti zlovestným nepriateľom alebo vďaka kustomizáciám, ktorými docielite zmenu vonkajšieho vzhľadu. Hra MagiCats Builder je dostupná prostredníctvom služby Steam, takže pokiaľ nechcete čakať na oficiálny príchod pre iOS, môžete si ju stiahnuť na tomto odkaze a to úplne zdarma! Na oficiálnej stránke hry sa stačí jednoducho uchádzať o Steam kľúč, ktorý príde po zadaní emailovej adresy na váš účet a hra sa môže začať.

  • Titul MagiCats Builder pre zariadenia s iOS dorazí do App Store už 10. júla (července)

MagiCats Builder

Související články

Dnes nejčtenější

.