Zavřít reklamu

Pred niekoľkými týždňami sme vás informovali o príchode obľúbenej hry Hello neighbor na zariadenia s iOS. Titul sa už neodvratne blíži do App Store a jeho tvorcovia zo štúdia Tiny Build Dynamic Pixels od neho očakávajú veľké veci. Hra zožala solídnu dávku popularity naprieč všetkými dostupnými platformami, či už sa jedná o PC alebo konzolu Xbox One. Ako vieme, mobilné telefóny predstavujú revolúciu v modernom gamingu, preto je dosť možné, že sa bude jednať o doteraz najväčší úspech herného vývojára.

Titul bude v prípade svojho spustenia na iOS plne optimalizovaný na jablčné zariadenia, pričom sa dočkáme rovnakej dávky obsahu ako pri vyššie spomínaných verziách. Ovládanie bude prispôsobené vo formy dotykových joystickov na obrazovke, ktoré bude možné nastaviť podľa vlastného uváženia. Animovaná stealth hororová hra ponúkne rovnaké grafické spracovanie, na aké sme zvyknutí z iných platforiem.

Pozrite si snímky z hry Hello Neighbor, ktorá príde na zariadenia s iOS v nasledujúcej galérii:

Titul bude dostupný zadarmo, no samozrejme s háčikom. Zdarma si budeme môcť vychutnať iba jeden začiatočný akt hry, pričom nasledujúce tri kapitoly aj s ostatným herným obsahom budú dostupné priamo v titulu, prostredníctvom funkcie in app purchase. Na tohtoročnom videohernom sviatku v znamení konferencie E3 2018, bol predstavený multiplayerový dodatok do hry s názvom Secret Neighbor. Či sa ho dočkáme aj na mobilných zariadeniach však nebolo bližšie konkretizované. Je však dosť možné, že v priebehu budúcich mesiacov sa dočkáme oficiálneho oznámenia.

https://www.youtube.com/watch?v=cX96Z9qd0y8

Titul bude podporovaný pre zariadenia iPhone 6s a novšie, iPad Air 2, iPad 5 (2017) a iPad Mini 4 a novšie. V prípade iPadov Pro bude hra dostupná na všetkých modeloch a čo sa týka iPodu Touch, na ňom si hru bohužiaľ nebudeme môcť zahrať.

  • Hru Hello Neighbor, ktorá príde 27. júla (července) si môžete predobjednať už teraz v nižšie uvedenom odkaze

[appbox appstore id1386358600]

Hello Neighbor

Dnes nejčtenější

.