Zavřít reklamu

10 hier, ktoré by nemali ujsť žiadnemu majiteľovi Apple TV

|
Kategorie:Apple TV
Diskuze
|

Prinášame vám prehľad najlepších hier, ktoré sú momentálne k dispozícii pre tvOS. Či už ste sa rozhodli zaobstarať si Apple TV len nedávno, alebo ste vlastníkom už dlhšiu dobu, určite by ste mali dať šancu týmto herným titulom.

Od príchodu novej Apple TV 4K na trh už samozrejme prešiel nejaký ten piatok, no mnoho titulov ostalo takpovediac „zapadnutých prachom“. Samozrejme, nie je možné porovnávať Apple TV  s konzolami ako Xbox One alebo PS4 (aspoň zatiaľ nie), no aj napriek skutočnosti, že malá čierna krabička nepredstavuje plnohodnotné herné centrum, existuje mnoho hier, ktorými sa dokážete zabaviť na celé hodiny. Poďme sa pozrieť na niektoré z nich.

1. Alto’s Odyssey

Určite si pamätáte predchodcu tejto hry Alto’s Adventure. V zábavnej skákačke musí tentoraz hlavný hrdina čeliť nástrahám púštnej krajiny, v ktorej sa vám do cesty postavia nielen kopce, ale aj hmla alebo búrky. Vyskúšajte si prechod piesočnými dunami a krásnymi scenériami v pokračovaní titulu od vývojárov Snowman.

Alto's Odyssey
Alto's Odyssey
Developer: Snowman
Price: 49,00 Kč

2. Inside

Táto platformová adventúra z dielne Playdead si získala fanúšikov tak ako na herných konzolách, tak aj v Apple komunite. Preskúmajte temné prostredie so surrealistickým nádychom naprieč lesmi a urbánnymi lokalitami a nenechajte sa chytiť!

Playdead's INSIDE
Playdead's INSIDE
Developer: Playdead
Price: Free+

3. Rayman Adventures

Plošinovky sú obľúbeným žánrom už od samotného vzniku hier ako takých. Jedným z najznámejších protagonistov v tomto odbore je bez pochyby Rayman. Ubisoft nám už cez dve dekády prináša dobrodružstvá tohoto nezbedného hrdinu a preto podtitul Adventures predstavuje výborný krok ako rozšíriť svoju hernú zbierku v Apple TV.

Rayman Adventures
Rayman Adventures
Developer: Ubisoft
Price: Free+

4. Asphalt 8: Airborne

Ságu Asphalt od Gameloftu nie je potrebné predstavovať hádam nikomu. Arkádová racingovka si počas svojho pôsobenia získala status známej klasiky, o čom svedčí aj skutočnosť, že si hru stiahlo vyše 300 miliónov hráčov naprieč celým svetom. Prevetrajte viac ako 180 dostupných áut, či už v sólo závode alebo v multiplayeri s ostatnými hráčmi .

Asphalt 8: Airborne
Asphalt 8: Airborne
Developer: Gameloft
Price: Free+

5. Warhammer 40K:Freeblade

Akčná strieľačka nápadne pripomínajúca známy titul Titanfall ponúka deštrukciu v podobe boja robotov, ktorú si môžete vychutnať v príbehu obsahujúcom viac ako 170 misií. Samozrejmosťou je možnosť multiplayeru, kde postavíte svoju palebnú silu proti iným hráčom.

Warhammer 40,000: Freeblade
Warhammer 40,000: Freeblade
Developer: Pixel Toys
Price: Free+

6. Crossy Road

Hipster Whale nám priniesol podobný virálny fenomén ako predstavoval Flappy Bird. Preskákajte cesty plné áut a prekážok v naozaj návykovej hre Crossy Road. Pokúsiť sa o zdolanie najvyššieho skóre môžete aj so svojimi priateľmi v multiplayeri.

Crossy Road
Crossy Road
Developer: HIPSTER WHALE
Price: Free+

7. Abi: A Robot’s Tale

Ďalšia hra z radu plošinových adventúr, tentokrát odohrávajúca sa v post-apokalyptickom prostredí. Hra je založená na zaujímavom princípe kooperácie a prepínania medzi dvoma hlavnými postavami. Vžite sa do kože robota a jeho spoluputovníka v ceste za objavovaním a priateľstvom.

Abi: A Robot's Tale
Abi: A Robot's Tale
Developer: Lilith Games
Price: 25,00 Kč

8. Peregrin

Peregrin predstavuje kombináciu atribútov sci-fi, mýtov a fantasy. Táto puzzle-adventúra ponúka 5 kapitol, v ktorých využijete silu a schopnosti hlavnej postavy k prekonávaniu fyzických aj logických prekážok.

Peregrin
Peregrin
Price: 99,00 Kč

9. Sky Gamblers: Infinite Jets

Aj vy ste si niekedy túžili sadnúť do kokpitu stíhačky? S Infinite Jets to môžete vyskúšať aj na vašej Apple TV.

Sky Gamblers - Infinite Jets
Sky Gamblers - Infinite Jets
Developer: Atypical Games
Price: 129,00 Kč+

10. Hungry Shark World

Podtitul World je sequelom k hre Hungry Shark Evolution, ktorá predstavuje zábavnú podmorskú arkádu. Premeňte sa na obávaného predátora a zjedzte všetko, čo vám príde do cesty, či už sú to ryby, vtáky, korytnačky alebo potápači.

Hungry Shark World
Hungry Shark World
Developer: Ubisoft
Price: Free+

 

http://images.pocketgamer.co.uk/images/featimgs/apple-tv-games.jpg

 


Leitz

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek