Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

iPalettes – Color palettes
Aplikace iPalettes – Color Palettes představuje jednoduchý způsob vytváření úchvatných barevných tapet pro širokou škálu použití. Nabízí inspiraci v podobě více než tisícovky barevných tapet, možnost konverze a spoustu dalších funkcí.

[appbox appstore id1250728535 oldprice=“59Kč“]

DiscountApp
Aplikace DiscountApp pro iPhone pomáhá uživatelům rychle se zorientovat ve slevách, aniž by museli složitě počítat z hlavy. S pomocí DiscountApp snadno a rychle vypočítáte procento daně i slevu, a to v uživatelsky příjemném, jednoduchém rozhraní.

[appbox appstore id568513015 oldprice=“29Kč“]

Phoenix Photo Editor HD
Phoenix Photo Editor HD je výkonný a velice rychlý fotografický editor se spoustou užitečných nástrojů. Má široké možnosti nejen úprav, ale i importování a sdílení.

[appbox appstore id798663364 oldprice=“29Kč“]

Videoshop – Video Editor
Videoshop je jednoduchý video editor s rychlými nástroji pro úpravu videa, širokou nabídkou filtrů a řadou efektů, které vám pomohou personalizovat a vylepšit veškerá vaše videa. Umožňuje ořezávání, přidávání audio i vizuálních efektů, titulků a mnoho dalšího.

[appbox appstore id615563599 oldprice=“59Kč“]

Pixomatic photo editor
Pixomatic je výjimečná aplikace, která vám umožní kvalitně upravovat fotografie za pomoci výběru. Nabízí ale také velké množství filtrů, samolepek a dalších nástrojů pro úpravu vašich iOS fotografií.

[appbox appstore id1080114119 oldprice=“149Kč“]

SpeakText Air
SpeakText Air je aplikace, která dokáže po větách překládat a číst z více než třiceti světových jazyků. Nabízí přizpůsobitelný design i funkce.

[appbox appstore id716260435 oldprice=“149Kč“]

Week Calendar Pro
Aplikace Week Calendar Pro vám přináší tak trochu jiný přístup k práci s kalendáři. Plně přizpůsobitelný týdenní kalendář můžete propojit se všemi vašimi kalendáři a nabízí různé druhy filtrů zobrazení.

[appbox appstore id1115935289 oldprice=“59Kč“]

Color Accent
Aplikace Color Accent vám umožní během pár vteřin přidat „splash“ efekt k vašim fotografiím. Stačí vybrat barvu, kterou chcete na snímku zvýraznit, zatímco zbytek fotografie bude černobílý.

[appbox appstore id453170202 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 120
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější