Zavřít reklamu

Ani na konci února to nevypadá, že by se chystal Apple ve snaze zajistit pro své zákazníky prvotřídní originální video obsah nějak výrazně polevit. Poté, co před pár dny ulovil pro svůj vedoucí tým další zvučnou posilu, totiž prý podepsal v tomto týdnu i smlouvu s režisérem M. Night Shyamalanem.

Že vám toto jméno nic neříká? Nevadí. Vsadím se, že pár jeho filmů stejně znáte. Určitě jste totiž viděli mysteriózní thriller Šestý smysl, ve kterém se snaží bravurní psycholog Malcolm v podání Bruce Willise pomoci osmiletému Colovi od jeho vidin. Tomu se totiž zjevují duchové mrtvých, jejichž vzhled příčinu jejich smrti prozrazuje, což však samozřejmě chlapce velmi deptá a potřebuje odbornou pomoc. Krom Šestého pak Shyamalan režíroval i první díl Myšáka Stuarta Littla či Posledního vládce větru, který vtrhl do kin již před dlouhými osmi lety. Již tento výčet tak prakticky zaručuje, že se v seriálu od tohoto režiséra můžeme těšit na opravdu kvalitní podívanou.

Podle dostupných informací se s režisérem Apple domluvil na seriálu čítajícím deset dílů, který by měl být thrillerem. Jedna epizoda by pak měla trvat zhruba půl hodiny. Těžko tak říci, zda se dočkáme nějakého strhujícího příběhu, který bude prolínat celou sérii, či na deset zcela odlišných příběhů. Bohužel nevíme ani to, kdy se celé série dočkáme.

Apple na svých seriálech rozhodně nešetří

Ačkoliv v tuto chvíli nevíme, kdy Apple své první seriály mezi diváky vypustí a netušíme ani to, zda sklidí úspěch, víme, že na nich rozhodně nešetří. Jen do roku 2022 je totiž prý Apple ochotný za originální pořady zaplatit na 4,2 miliardy dolarů, což je částka, kterou by mu mohlo mnoho menších filmových studií jen tiše závidět. Je však jasné, že pokud chce pracovat s legendami typu Steven Spielberg či fenomenálními herečkami Reese Witherspoon či Jennifer Aniston, bude ho to něco stát.

Snad nás tedy pořady z dílny Applu ve výsledku nezklamou. Očekávání jsou totiž po celém světě obrovská a tlak na Apple tím pádem sílí. Nechme se tedy překvapit.

'Slip' film premiere, Sao Paulo, Brazil - 21 Mar 2017
Zdroj: variety 

Dnes nejčtenější

.