Zavřít reklamu

Jablečná společnost nepolevuje ve svém úsilí vybudovat kvalitní tým zkušených odborníků, kteří se budou starat v následujících měsících a letech o jeho video obsah. Podle zpráv portálu Deadline totiž dokázal ulovit další zvučné jméno, se kterým se pokusí vydobýt ve video průmyslu respekt.

Novým členem týmu se stala Carol Trussell, která dříve působila u studií Gaumont International Television, kde dohlížela na produkci seriálů. Před působením v Gaumontu pak pracovala například i ve světoznámém studiu Paramount, kde zastávala též pozici producentky, či jakožto producent první řady seriálu Hannibal z NBC. V Applu pak bude zastávat post vedoucího výroby pro originální video obsah.

Ve vybrané společnosti 

Carol tak posílí tým, který je již nyní doslova napěchován zvučnými jmény filmového průmyslu. Jejími šéfy pak budou Jamie Ehrlicht a Zack Van Amburg, kteří přišli do Applu minulé léto ze společnosti Sony a mají na starosti prakticky celou jablečnou videotvorbu. Na tu mají k dispozici podle dostupných informací zhruba jednu miliardu dolarů, což dává k tvorbě pořadů opravdu velké možnosti. Na druhou stranu jsme však od Applu ještě žádné oficiální potvrzení o tom, jaké pořady vlastně chystá, doposud neslyšeli.

Snad se tedy již brzy prvních vlaštovek z video dílny Applu dočkáme. Mnohem důležitější je však to, aby tyto pořady stály opravdu za to a Apple do nich nenapumpoval peníze pro nic za nic. Minimálně se sérií Carpool Karaoke se totiž do jisté míry spálil a od kritiků si za něj vysloužil vlnu kritiky.

Apple TV shows FB

Zdroj: 9to5mac

Související články

Dnes nejčtenější

.