Zavřít reklamu

Zejména nejnovější modely iPhonů nabízí i ve výchozím nastavení opravdu skvělé podmínky pro tvorbu fotografií. Pokud jste ale perfekcionisti nebo máte vysoké nároky, se základní výbavou si rozhodně nevystačíte. Naštěstí existuje široká nabídka doplňkových produktů, díky kterým budou snímky z vašeho iPhonu vypadat skutečně profesionálně.

Ať už fotíte záběry krajiny nebo nápadité makro záběry, tento desetidílný soubor doplňků pro focení iPhonem vám poskytne vždy přesně to, co právě potřebujete. Jeho součástí je mimo jiné širokoúhlý objektiv, teleobjektiv s možností velkého přiblížení, makroobjektiv pro zachycení těch nejmenších detailů nebo takzvané „rybí oko“ pro opravdu neobyčejné záběry. Všechny doplňky se vyznačují vysokou odolností a dobrou kvalitou. V balíčku se ale nenacházejí jen objektivy – jeho součástí je i držák na telefon, selfie tyč, Bluetooth ovladač nebo například tripod. Doplňky jsou kompatibilní s naprostou většinou chytrých zařízení od iPhonu přes iPad až po produkty značek Samsung nebo HTC.

Specifikace:

Součást balení: Teleobjektiv, držák na telefon, tripod, selfie tyč, Bluetooth dálkový ovladač, univerzální klip, širokoúhlý objektiv, rybí oko, makroobjektiv, textilní sáček.
Materiál: plast, kov, sklo
Teleobjektiv: 8x přiblížení, minimální vzdálenost 3m, úhel 18°
Rybí oko: úhel 175°- 180°, přiblížení 0,33x, minimální vzdálenost 25mm
Širokoúhlý objektiv: úhel 130°, přiblížení 0,67x
Makroobjektiv: přiblížení 10x, minimální vzdálenost 10 – 15mm
Kompatibilita: iOS 6.0 a novější, Android 4.2.2 a novější

Set fotopříslušenství pro iPhone zakoupíte na webu TomTop za cenu 295 korun namísto obvyklých 336 korun. Sleva se vám načte po zadání kódu CMDL 12. Zboží vám bude doručeno z čínského skladu, poštovné do České republiky neplatíte.

Photolens Kit fb

Dnes nejčtenější

.