Zavřít reklamu

Jablečná společnost začala dnes pomalu rozesílat první 18-jádrové iMacy Pro svým majitelům, kteří jsou alespoň podle zahraničních diskuzí převážně z USA. Děje se tak po více než sedmi týdnech po spuštění předobjednávek, o čemž však Apple samozřejmě při jejich spuštění informoval na svém webu.

Na změnu stavu objednávky svých nadupaných iMaců Pro upozornili naše kolegy z MacRumors jejich čtenáři Anthony Berantano a Steve McKinnon. V emailu, který jim Apple dnes ráno poslal, totiž již svítí přesné datum doručení. Jejich Mac by k nim měl dorazit již v úterý 6. února, tedy příští týden.

imac-pro-shipped-18-core-800x489

Jak už jsem psal v úvodním odstavci, první nadupané vlaštovky si najdou cestu ke svým novým majitelům téměř dva měsíce po spuštění předobjednávek. Základní konfigurace iMacu Pro však k zákazníkům dorazila v mnoha případech již před Vánoci, přesněji kolem 21. prosince. Stroje, jehož cena se “v plné palbě” bez problému přehoupne přes 400 tisíc, však potřeboval pro své dokončení času o poznání výše.

iMac Pro:

Snad se tedy dočkáme již v příštích týdnech prvních ostrých testů nejnadupanějšího Macu, který je momentálně k dispozici. Pokud vám totiž výkon iMacu Pro v základní verzi vyrazil dech, při testech jeho nejnadupanější varianty nejspíše dýchat přestanete.

iMac Pro FB

Zdroj: macrumors

Související články

Dnes nejčtenější

.