Pojďte se podívat do falešných Apple Store v Číně

|
Kategorie:Vše o Apple
Diskuze

Apple Store je bezesporu úžasným místem a to nejen pro fanoušky společnosti Apple, ale také pro obchodníky na celém světě. Dobu od dodání produktu do obchodu výrobcem po prodej nedokáže předčit ani McDonald a obrat, který dokáží Apple Store obchody vytěžit z jednoho čtverečního metru prodejní plochy zase nedokáží trumfnout ani ty nejdražší obchody se šperky typu Tiffany. Ať už Apple milujete nebo ne, musíte zkrátka uznat že z obchodního hlediska se maloobchodní síť prodejen Applu sakra povedla.

Apple Store je navíc místem, ve které můžete koupit vše co Apple prodává a nechat si poradit od prodejců, vyřešit reklamace a mnoho dalšího. Právě proto se čínští prodejci rozhodli, že je potřeba posunout výrobu falešných produktů na výrobu falešných Apple Store prodejen. Ty se tváří skutečně velmi realisticky a dokážeme si představit, že nezkušený uživatel může mít v některých pocit, že je ve skutečném Apple Store obchodě a tím pádem si kupuje skutečné a originální produkty Apple, co na tom že na nich běží Windows nebo Android. Pojďte se s námi na následujících videích podívat, jak vypadají falešné čínské Apple Store prodejny.

V posledním videu se pak můžete podívat jak to vypadá, když si koupíte nový telefon a on až tak docela nový není. V Číně totiž není vůbec žádný problém zabalit použitý telefon do originálního balení včetně ochranných fólií, nálepky na balení a všeho dalšího co k tomu patří. Dokonce ani zatavení celého balení není žádný problém a to už pak jen velmi těžko zjistíte, zda kupujete originální nový nebo použitý, případně neoriginální produktu. Ostatně podívejte se sami.

Fake Apple Store

Leitz
Vstoupit do diskuze (0)

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Leitz