Zavřít reklamu

Pokud vlastníte jakýkoliv iPhone mezi iPhonem 6 a iPhonem 7, může se vám stát, že tzv. antenna lines, které se nachází na zádech telefonu, jednoduše zašpiníte. Zašpinění se může projevit především, pokud zařízení vlastníte už delší dobu a nosíte jej bez obalu. Naštěstí, i na tuto nepříjemnost existuje jednoduché řešení, ke kterému vám stačí obyčejná guma z papírnictví – nejlépe se vám bude pracovat s gumou, která je umístěna na konci tužky, ale stejně dobře poslouží i obyčejná guma do ruky. Pojďme se podívat, jak na to.

Čištění antén na zádech telefonu

Vše, co potřebujete, je iPhone a již zmíněná guma. Mimo to, že guma z antén odstraní nečistoty, dokáže odstranit také mírné škrábance. Já jsem na svůj iPhone 6S pro ukázku nakreslil čáru červeným permanentním lihovým fixem plus jsem na něm měl samozřejmě pár oděrek, jelikož telefon nosím bez obalu a nechávám ho napospas okolním vlivům a všelijakým pádům. Bohužel, na fotografiích nelze oděrky moc vidět, ale zcela jistě si všimnete čáry, kterou jsem fixem nakreslil. Poté jsem vzal gumu a čáru jednoduše vygumoval. Může se to zdát nereálné, aby obyčejná guma vygumovala fix, ale opravdu to funguje více než dobře.

Stejnou zkušenost mám s iPhonem 7, který na anténách jevil lehké známky opotřebení – opět stačilo vzít gumu a bylo po problému a iPhone vypadal jako nový. Samozřejmě bezesporu, o mnoho více rozdíl poznáte u světlých zhotovení iPhonů, jako jsou například barvy Silver, Gold a Rose Gold. Tyto zařízení mají antény v bílé barvě, tudíž na nich jde všechno vidět více, než na tmavých.

iPhone 6s back FB

Dnes nejčtenější

.