Zavřít reklamu

Nálož 45 originálních tapet z iPhonů optimalizovaných pro iPhone X

|
Kategorie:iPhone
Diskuze (1)

Pořídili jste si nový iPhone X s krásnými živými tapetami, ale v srdci máte pořád klasiky, které Apple představil ve svých iPhonech již před mnoha lety? Nevadí. Připravili jsme si pro vás nálož 45 tapet, mezi kterými ty nejlegendárnější naleznete. Vše je navíc nově přizpůsobeno přesně pro krásný displej nového iPhonu.

V naší galerii naleznete tapety, mezi kterými nechybí například legendární rybky v korálech, kapky na skle, planety či hvězdné nebe se zasněženými skalisky známé ze systému iOS 8. Obrázky z galerie však nestahujte, jsou v ní totiž umístěny pouze náhledy. Pod každým z nich je však v popisku proklik, který vás přesměruje na stránku s plnou velikostí tapety.

Vybrat si můžete zde:

Tak co, vybrali jste si? Vsadím se, že určitě. Z tak pestrého výběru si totiž svého favorita vybere prakticky každý. Pokud by tomu tak však nebylo, mrkněte na příklad sem, sem nebo sem. Z této nálože pro váš iPhone si totiž již vy

|
1
Leitz

Diskuze

  Petr Veřmiřovský

  Je to mimo příspěvek, ale všimli jste si, že při psaní zpráv a otočení do landscape módu se přehodí vlevo dole ikona emotikonu a číslic? Docela mě to štve. Nevíte jestli to jde nějak v nastavení očůrat?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz