HBO GO si nově předplatíte i bez operátora, první měsíc je zcela zdarma

Internetová služba HBO GO je v České republice dostupná už pět let, nicméně doposud byla spjatá s televizním balíčkem HBO, který nabízeli různí poskytovatelé připojení. Omezení však končí, protože HBO se rozhodlo uvolnit službu napřímo pro všechny, a tak ji od pondělí zavádí ve čtyřech zemích ve střední Evropě.

Videoslužba HBO GO funguje od pondělí v Maďarsku, Rumunsku, České republice a na Slovensku. Stačí se zaregistrovat na webové stránce www.hbogo.cz a zaplatit měsíční předplatné ve výši 199 korun, přičemž první měsíc máte zdarma. Potom dostanete přístup k videotéce s více než 700 filmy a 4 000 seriály, mezi nimiž se najdou i populární pořady jako Hra o trůny, Westworld a Silicon Valley. A nechybí ani klasické tituly jako Sex ve městě, The Wire – Špína Baltimoru či Rodina Sopránů.

Videotéka HBO GO dále obsahuje i vyhlášené lokální produkce z dílny HBO Europe, velký výběr filmů a seriálů od jiných poskytovatelů placeného obsahu a programy pro děti. Jako předplatitelé získáte přístup k lokální tvorbě, například v České republice se přes streamingovou službu podíváte na seriál Pustina.

„Spuštění prodeje HBO GO napřímo zákazníkům ve střední Evropě je pro nás přirozený krok po úspěšném startu streamingových služeb HBO ve Španělsku, Švédsku, Dánsku, Norsku a Finsku,“ zmínil výkonný ředitel HBO Europe Hervé Payan. Služba se spustí v následujících týdnech i v dalších evropských zemích.

HBO Go se dá bez problémů používat na pěti zařízeních, přičemž na dvou zařízeních zároveň. Sledovat filmy, které jsou většinou v kvalitě HD, můžete přes klasický internetový prohlížeč, nebo si můžete stáhnout do svých mobilů a tabletů přímo iOS či Android aplikaci. Streamingová platforma spolupracuje i se Smart TV od Samsungu a LG a s PlayStation 3 a PlayStation 4.

Zdroj: HBO

Leitz

Diskuze

  Az na to ze aplikace vic jak mesic nefunguje, jak na ios 10, tak na ios 11. A platit za go a za televizi dohromady vic jak 450kc? To je smesne!

  Reagovat

  To vážně je problém? já nevím ale já myslel že lidé kteří mají telefony za dvacet, třicet tisíc tak drobné neřeší. Navíc pokud platíte za TV 250Kč měsíčně tak podle průzkumu platíte velmi, velmi podprůměrnou částku.

  Reagovat

  250,- je jen za Hbo a k tomu 450,- za iptv. Tudiz i s hbo 600 a k tomu mam platit jeste 199,- za Go? Nastesti jsem se dnes na podpore hbogo dovedel ze operator kuki tv nabizi dal hbo go k balicku hbo zdarma, takze zbytecna hysterie ?. To ovsem nic nemeni na tom ze ta aplikace nefunguje ani na iphonu ani na ipadu.

  ano 450Kč se muže zdát jako drobne bohužel po spočitani si častky za rok dojdeme na častku 5400Kč což je slušna častka za to že se podivam jednou za 2dny na zprávy 😀 😀 a ještě mam aplikaci HBO GO ktera nefičí 😀

  Takze se mi aplikaci podarilo rozchodit a to nasledujicim zpusobem: na telefonu jsem vypl wifi a pres lte jsem se mi podarilo bez jakehokoli erroru prihlasit, v nastaveni jsem vymazal jiz v minulosti pridana zarizeni. A po te svete div se na obou ipadech bez problemu prihlasen. Mozna staci se prihlasit pres webove rozhrani a tam pridana zarizeni smazat.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz