Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Checklist
Checklist je aplikace, která vám umožní sestavovat seznamy a to-do listy snadno a rychle. Máte možnost přidání nekonečného množství seznamů, aplikace nabízí možnost synchronizace napříč zařízeními.

[appbox appstore id1022716616 oldprice=“29Kč“]

Fitnet Live Coach
Fitnet Live Coach je osobní trenér pro každého. Cvičit můžete buďto sami podle sebe, nebo se spojit s certifikovaným osobním trenérem. V nabídce je více než 200 kardio, silových i jogínských cvičení, pro extra vytížené uživatele je zde nabídka pětiminutových cvičebních bloků.

[appbox appstore id718444936 oldprice=“89Kč“]

Security Robot
Aplikace Security Robot promění vaše iOS zařízení v bezpečnostní kameru. Dokáže nahrávat až 700 hodin záznamu v jednom kuse. Záznam pořizuje zcela nenápadně, umožňuje i noční záznamy.

 

[appbox appstore id576776230 oldprice=“299Kč“]

Wonder Notes
Aplikace Wonder Notes je ideální jak pro pracovní, tak i pro osobní použití. Nabízí integraci s Evernote, Google Drive i Dropboxem. Poznámky můžete zadávat jak v online, tak i v offline režimu, a exportovat je ve formátu CSV a PDF.

[appbox appstore id991468120 oldprice=“249Kč“]

SixPack Abs in 30 Days
Aplikace SixPack Abs in 30 Days vám přináší soubor cvičení v rámci třicetidenní výzvy pro vaše břišní svalstvo. Počet denních cvičení postupně narůstá, stejně jako pevnost vašich svalů. Najdete si sedm minut denně na cvičení?

[appbox appstore id1056042438 oldprice=“29Kč“]

Sudoku Infinite
Sudoku Infinite je báječná aplikace, která vám umožní vyluštit neomezené množství rébusů, z nichž se žádný nebude opakovat dvakrát. Hra nabízí tři úrovně obtížnosti, a pokud budete skutečně v koncích, nabídne vám nápovědu.

[appbox appstore id323122770 oldprice=“29Kč“]

Taps
Máte chuť si vyzkoušet opět něco nového? Řekněte „ano“ výzvě, kterou přináší jednoduchá, ale pohlcující hra Taps. Sami si zvolte obtížnost a relaxujte při hraní za doprovodu skvělého soundtracku.

[appbox appstore id1265228139 oldprice=“59Kč“]

Související články

Dnes nejčtenější