Zavřít reklamu

Vyrostl. A zůstal malý. Přesně tak Apple představuje iPhone SE, který je označovaný jako vůbec nejvýkonnější 4palcový smartphone. Pokud vám však jeho design přijde už poněkud zastaralý, potom nejste sami. Dokážete si představit, že by iPhone SE dostal některé designové prvky prémiového iPhonu X? Právě na portálu Curved.de se objevil koncept, který ukazuje, jak by vypadal 4palcový iPhone s OLED displejem od okraje k okraji.

V konceptu iPhone SE nejenže disponuje OLED displejem s minimálními rámečky, ale také se pyšní více zaoblenými rohy, duální kamerou na zádech, novou TrueDepth kamerou vpředu a systémem Face ID. Cenově dostupný iPhone SE by díky takřka bezrámečkovému designu měl displej o velikosti 4,7 palců. Přestože by velikost přístroje jako takového zůstala stejná, měl by displej o stejné velikosti jako iPhone 8. A to zní opravdu zajímavě.

Jinými slovy, v podstatě by iPhone SE dostal téměř všechny specifikace high-endového iPhonu X, ale byl by k dostání za nižší cenu. Stejně jako výroční model, tak i redesignovaný iPhone SE má v horní části displeje výřez pro přední kameru a senzory.

Co na koncept říkáte? Líbil by se vám takový iPhone SE?

Související články

Dnes nejčtenější