• iPhone
 • Mac
 • Apple Watch
 •  
  iStores.sk
  iPhone 8 iOS 11 macOS HS iPhone X
  iStores.sk

  Apple potichu zlevnil iPhone SE o 2 700 Kč

  Spolu se včerejšími novinkami v podobě nových iPhonů, Apple Watch, Apple TV a příslušenství se online obchodem Applu prohnal vítr a srazil ceny starších iPhonů, s čímž se Apple na konferenci nepochlubil. Zářným příkladem je i nejdostupnější telefon od Applu, tedy 4palcový iPhone SE, jehož cena je od včerejšího večera až o 2 700 Kč nižší.

  Zatímco ještě včera dopoledne stál 32 GB model 12 990 Kč, dnes jej pořídíte jen za 10 490 Kč (o 2 500 Kč levnější). Cena 128GB modelu klesla ještě o malinko víc, za tuto variantu chtěl Apple dříve 16 190 Kč, nově ji však prodává za 13 490 Kč (o 2 700 Kč levnější).

  Poslední změny u iPhonu SE dělal Apple v březnu. Tehdy zdvojnásobil základní kapacitu z 16 GB na 32 GB, avšak cenu nechal stejnou. Stejně tak dvakrát navýšil druhý nabízený model z 64 GB na 128 GB, bohužel s tím ale vzrostla i cena. Ta však nyní klesla a je dokonce ještě níž, než byla tehdy cena za 64 GB variantu.

  Pokud tedy po 4palcovém teleofnu od Applu pokukujete, pak je právě nyní ten nejlepší čas na koupi. iPhone SE totiž ještě nebyl nikdy výhodnější.

  iPhone SE Gold FB

  Leitz

  Diskuze

   Anička Konečná

   Uplne me stve, ze ho mam za 16K, kdyz jeste vychazel 😀

   Všimli jste si i toho že nyní je na stránkách Apple uváděna doba dodání zcela jinak než tomu bylo dřív ?

   Matej Kubala

   A môžeme v dohľadnej dobe očakávať, že ešte zlacnie na ostatných eshopoch ? Za túto cenu sa predáva už pár mesiacov. Aj lacnejšie

   David Hanzal

   Moje první SE 16gb stalo 12990,- před par dny SE 32gb 8777,- tak proč to nevzit, nejlepší 4″ a nemá konkurenta

   Dominik Ochsner

   Hlavně mi nepřijde v pořádku nová cena iPh7. Pokles o 6k/rok je neuvěřitelný, když si vezmu, že 5S mě stálo nějakých 2500/rok.

  Napsat komentář

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Bazar

  Fórum

  • Poslední příspěvky
   Odpovědi
   Zobrazení
   Poslední příspěvek

  HighSky - Obchodujte online