Zavřít reklamu

Ve spolupráci s naším partnerem JBL Czech & Slovak a eventem #JBLJumpFest jsme si pro vás připravili další letní soutěž. Tentokrát vám nabízíme možnost vyhrát reproduktor JBL GO. Do soutěže zamíří konkrétně 4 reproduktory, které jsou svým způsobem originální – na  každý jednotlivý repráček se podepsal jiný úspěšný sportovec.

První reproduktor v červené nese podpis dvojnásobného halového Mistra světa na 400 metrů Pavla Masláka. Druhý JBL GO v šedé barvě podepsala vícenásobná finalistka mistrovství světa na 100 a 200 metrů Ivet Lalová, která si vybojovala i čtvrté a páté místo na letních olympijských hrách v Aténách.

Další repráček v červeném provedení se chlubí podpisem Ramila Gulieva, Mistra světa na 200 metrů v Londýně, který přebral štafetu nejlepšího sprintera na 200 m od Usain Bolta. Ramil je druhý nejrychlejší juniorský sprinter na dvoustovce historie hned za Usain Boltem. A na posledním JBL GO ve žlutém provedení je podpis Richarda Killtyho, britského halového Mistra světa na 60 m a dvojnásobného Mistra Evropy

Pokud se chcete do soutěže o zmíněné ceny zapojit, stačí postupovat podle instrukcí, které vidíte níže na vloženém facebookovém příspěvku. Ze všech zúčastněných, kteří splní všechny uvedené podmínky, vylosujeme každý pátý den jednoho šťastlivce, který si bude moct vybrat, jaký repráček si konkrétně přejí. Možnost výběru se bude řídit podle pořadí při vylosování – tzn. poslední vylosovaný už nebude mít na výběr a bude mu zaslán zbývající reproduktor. Soutěž probíhá do pondělních 20:00.

Harmonogram soutěžních kol:

  • 1. kolo: 17. 8. – 21. 8. – o červený reproduktor podepsaný Pavlem Maslákem (výherkyně Michaela Kurucárová)
  • 2. kolo: 21. 8. – 27. 8 – o šedý reproduktor podepsaný Ivet Lalovou (výherce Peter Mato)
  • 3. kolo: 27. 8 – 29. 8. – o červený reproduktor podepsaný Ramilem Gulievem (výherce Martin Balla)
  • 4. kolo: 29. 8. – 31. 8. – o žlutý reproduktor podepsaný Richardem Killtym (výherkyně Lenka Šubrtová)

Produkty do soutěže poskytla společnost JBL Czech & Slovak v rámci podpory 2. ročníku JBL JUMP FESTU, který se uskuteční ve dnech 5. a 6. září za účasti elitních atletů z České republiky, Slovenska a ze světa. Akce se koná v centru Košic a kromě skvělé atletiky bude připravený i program pro veřejnost a speciálně i pro děti. Vstup na akci je zdarma.

JBL GO podepsane soutez 4

Dnes nejčtenější

.