iStores.sk
iStores.sk

Nová beta tvOS naznačuje novou Apple TV s podporou 4K rozlišení

Včera večer vydal Apple novou betaverzi tvOS (a nejen jí, objevily se všechny nové betaverze komplet) a jak je již tradicí, v novém buildu se objevilo pár zajímavých informací, které poodkrývají to, co na nás Apple chystá. Je to přitom jen pár týdnů, co se na webu objevily informace o iPhonu 8, které pocházely také z jedné z čerstvě vydaných betaverzí.

Dnešní únik by mohl korespondovat s informacemi o tom, že Apple testuje prototyp (či probíhá certifikace hotového produktu?) nové Apple TV, která by měla nabídnout zcela novou konstrukci. Pokud se předchozí úniky potvrdí, nová Apple TV bude již opravdovou televizí, jež bude obsahovat vlastní 4K panel (často se hovoří o OLED displeji).

A právě na přítomnost 4K obrazovky upozorňují i nové informace z tvOS. Objevují se zde informace něčemu, co se jmenuje „J105a“. Toto jméno se objevuje již od jara, kdy se začalo poprvé spekulovat o tom, že Apple vyvíjí vlastní televizor. Podle předešlých informací by mělo zařízení „J105a“ podporovat i Dolby Vision a HDR10. Téměř s jistotou se tak jedná o novou televizi. Již za několik týdnů uvidíme, zda-li Apple opravdu na nové Apple TV v posledních měsících pracoval a zda-li se úniky z posledních týdnů potvrdí.

flappletv2015

Zdroj: Macrumors

Leitz
Vstoupit do diskuze (2)

Diskuze

    Mam aTV 4 a doteraz som tam mal profil na tvOS 10 Beta ten som odstranil ale aj napriek tomu ze som prihlaseny do Beta programu a lognuty rovnakym uctom v aTV neponuka mi tvOS 11. Mate s tym niekto podobny problem?

Napsat komentář

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

  • Poslední příspěvky
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek