Zavřít reklamu

Stále více společností, jako jsou například Amazon a Disney, umožňuje zaměstnancům pracovat z domova. Apple není výjimkou. Pokud je vašim snem pracovat na plný úvazek ve významné technologické společnosti, aniž byste opustili pohodlí svého domova, nyní se vám to může splnit. Cupertinská společnost totiž oznámila, že otevírá pracovní pozici zvanou AppleCare at Home Advisor.

Zaměstnanec přijatý na tento post bude mít na starosti zákaznický servis, tedy bude muset poskytovat technickou podporu, odpovídat na otázky a řešit problémy s produkty. Pokud jste natolik disciplinovaní, abyste mohli pracovat z domu, a pokud si myslíte, že dokážete navázat přátelský a profesionální kontakt se zákazníky volající na technickou podporu, potom je toto pracovní místo stvořené přímo pro vás.

„Budeme se spoléhat na to, že budete naslouchat našim zákazníkům a že využijete své odborné znalosti, kreativitu a vášeň, abyste vyhověl/a potřebám zákazníka a připomněl/a jim, že za našimi skvělými produkty stojí skvělí lidé,“ uvádí se v popisu pracovní nabídky.

Apple hledá kandidáta, který má alespoň dva roky praxe na obdobné pozici. Budoucí AppleCare at Home Advisor by měl mít technické myšlení a měl by mít zkušenosti s podporou zákazníků přes telefon, e-mail, chat i osobně.

Pracovník by měl mít izolovaný prostor, ve kterém ho nebude nic rozptylovat. Dále potřebuje pohodlnou židli, psací stůl a spolehlivé internetové připojení. Apple mu dokonce poskytne iMac, headset a školení. Po celou dobu bude mít podporu manažera a týmu spolupracovníků, s nimiž může komunikovat přes videohovor. Ale to není vše, mezi další zaměstnanecké benefity patří placené volno, pravidelný mentoring a slevy na jablečné produkty.

Apple ještě otevírá manažerské pozice pro poradce Home Advisors. Takzvaný Home Team Manager dohlíží na tým poradců pracujících z domova a poskytuje jim pravidelný koučing a mentoring online. Ještě navíc dohlíží na jejich profesní rozvoj. Troufáte si na některou z pozic?

work in apple fb

Dnes nejčtenější

.