Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Mezi screenshoty aplikace můžete skrolovat do stran, což by mělo fungovat i na mobilní verzi. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na tlačítko “Stáhnout” nebo na název aplikace. Další možností, jak stáhnout aplikaci, je použít QR kód. V mobilní verzi aplikaci stáhnete kliknutím na název aplikace. Velká ikona aplikace může mít v pravém dolním rohu umístěnou malou ikonku, která značí, že je aplikace dostupná i pro Apple Watch.

Pro Keyboard
K řadě užitečných klávesnic, které ve vašem iOs zařízení nesmí chybět, si můžete přidat i Pro Keyboard. Jedná se o klávesnici pro iPad, určenou profesionálům, s gesty pro rychlejší psaní, rozložením jak na PC, matematickou klávesnicí a řadou dalších profesionálních funkcí.

[appbox appstore id1106280090 oldprice=“89Kč“]

Star Rover
Je léto – tedy ideální čas na dlouhé noční procházky pod širým, hvězdným nebem. Chcete se o něm dozvědět víc? Pak je tady aplikace Star Rover – stačí vaše iOS zařízení namířit na oblohu a okamžitě se dozvíte, s jakým souhvězdím máte tu čest.

[appbox appstore id386628906 oldprice=“59Kč“]

My Parking
Parkujete často na nepřehledných, velkých parkovištích, nebo máte zkrátka problém si ve městě zapamatovat, kde jste zaparkovali? S My Parking to už řešit nemusíte. Aplikace s jednoduchým uživatelským rozhraním vám vždy spolehlivě ukáže, kde jste své auto nechali, a navede vás k němu tou nejkratší cestou.

[appbox appstore id995771836 oldprice=“29Kč“]

LAN Scan HD
LAN Scan HD patří mezi nejrychlejší a nejkomplexnější Wi-Fi LAN scannery pro váš iPad. Díky aplikaci zjistíte, kdo všechno se připojil na vaši oblíbenou veřejnou síť nebo do vaší domácí sítě, nabízí ale ještě řadu dalších užitečných funkcí.

[appbox appstore id597952879 oldprice=“149Kč“]

World City Guides & Offline Maps
Cestujete po zahraničí a nechcete si plýtvat data na prohlížení map? Chcete mít průvodce vždy po ruce? Použijte aplikaci World City Guides & Offline Maps s nabídkou 235 nejlepších turistických destinací.

[appbox appstore id822937355 oldprice=“179Kč“]

Fonta
Přidávání textu k fotografiím je dnes již běžnou záležitostí. Aplikace Fonta vám ale umožní přidávat nápisy a citáty opravdu originálním, neotřelým způsobem. V nabídce je široká škála fontů a možností úprav.

[appbox appstore id780458840 oldprice=“29Kč“]

Pluskey
Pluskey je minikalkulačka, která ušetří váš čas. Pomůže vám provádět základní každodenní výpočty snadno a rychle – a kdekoliv. Je totiž součástí vaší iOS klávesnice – a její součástí jsou i emoji.

[appbox appstore id1019148355 oldprice=“59Kč“]

CamCard
CamCard je jedna z nejjednodušších aplikací pro správu a vzájemnou výměnu vizitek. Umožní vám naskenovat a uložit vizitku a přidávat ke kontaktu poznámky a připomínky. K uloženým informacím můžete získat přístup z vícero zařízení.

[appbox appstore id347803339 oldprice=“29kč“]

Doc Scanner Kit
Doc Scanner Kit je rychlá a jednoduše použitelná aplikace. Stačí položit papírový dokument na rovnou plochu a naskenovat. Můžete si nastavit světlo i barvy a měnit velikost či pozici dokumentu.

[appbox appstore id1067569662 oldprice=“29Kč“]

iOS Apps 31717
Zdroj: Redakce Letem světem Applem

Související články

Dnes nejčtenější