Dokonalý koncept: přesně takto by měl vypadat letošní iPhone 8

Ačkoli se představení letošního iPhonu neúprosně blíží, ještě máme před sebou celé léto, kdy se jistě dozvíme další informace a spatříme další úniky letošního vlajkového telefonu od Applu. I přestože informace o iPhonu 8 (iPhonu X, iPhonu Edition atd.) ve velkém kolují internetem prakticky od začátku tohoto roku, v poslední době se stále opakují ty samé klíčové specifikace, kteér potvrdily i ti nejproslulejší Apple analytici. A právě na základě těchto opakujících se informací tu dnes máme téměř dokonalý koncept.

Se svým návrhem letošního iPhonu se pochlubil designér Vladimir Obshansky a jak sám uvádí, vytvářel jej na základě všech věrohodných úniků, které v poslední době spatřily světlo světa. Telefonu na renderu tak nechybí skleněná záda, kovový rámeček (konkrétně by měl být vyrobený z nerezové oceli), duální fotoaparát ve vertikální poloze, 5,8″ displej s minimálními rámečky (poměr stran 18:9), stereo reproduktory, bezdrátové nabíjení na dlouhou vzdálenost od společnosti vyvinuté se společností WattUp, podpora AR a VR, certifikace IP68 (prachu- a voděodolnost) a nakonec i Touch ID integrované v displeji.

A právě všechny tyto specifikace by měl splňovat i letošní iPhone. Jediným malým rozdílem je akorát to, že čtyřdiodový True Tone blesk by měl být tentokrát umístěný mezi čočkami, zatímco koncept jej vyobrazuje klasicky pod fotoaparát podobně jako je tomu u současných iPhonů, kde se blesk nachází vedle fotoaparátu.

Obshansky jestě ve spolupráci s ConceptsiPhone vytvořil video koncept, na který můžete mrknout níže. Rendery byly vytvořený v After Effects a Photoshopu od Adobe, Autodesk 3ds Max a Corona Renderer. Pokud budete mít zájem si 3D modely renderu zakoupit, pak můžete na cgtrader.

|
19
Leitz

Diskuze

  Adam Beťár Kozolka

  Osobne si myslím, že Touch ID bude zabudované v power buttone, lebo z únikov niektorých snímkov je ten button dlhší, teda by to dávalo logiku. Som zvedavý, čo Apple v septembri predstaví.

  Reagovat
  Patrik Procházka

  Zítra titulek: „Nové rendery iPhone 8 ukazují, že se možná dočkáme ještě jedné zatajené novinky!“ 😀 😀 Divím se, že Vás to pořád baví, vy špekulanti! 😀 😀

  Reagovat

  A co sa cudujes – tento web nezivis ty ale REKLAMA. Aj ked niektore clanky su pravda na zamyslenie, ale tak co sa da robit, keby ROMAN zaviedol predplatne polovica ludi sem nepride.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz